GündemMagazin

Bu Paylaşım Olay Olur: Onur Ünlü ile Birliktelik Yaşayan Hazar Ergüçlü Bakın Hangi Ünlünün Hayranı Çıktı!

Hazar Ergüçlü son zamanların en çok konuşulan kadın oyuncularından biri, Ünlü oyuncu hem iş hayatıyla hem de aşk hayatıyla magazin gündeminden bir türlü düşmek bilmiyor. Doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından olay olacak bir paylaşım yaptı. Güzel oyuncu meğer dünyaca tanınan bir isme büyük bir hayranlık duyuyormuş. O ismi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Kariyerinde Emin Adımlarla İlerliyor

Hazar Ergüçlü genç yaşında rağmen bu zamana kadar oldukça ünlü yapımlarda yer alıp, adını duyurmayı başarmış bir isim. Kuzey Güney dizisindeki ”Simay benim karım ulan!” repliğiyle akıllarımıza kazınan Kıvanç Tatlıtuğ ile partner olma şansını yakalayan ünlü oyuncu daha sonraları Medcezir ve Alev Alev gibi oldukça ses getiren yapımlarda da yer almayı başarmış. Oyunculuk performansıyla hepimizi etkileyen Hazar Ergüçlü kariyerinde olduğu gibi aşk hayatında da oldukça emin adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden biri olan Onur Ünlü ile birlikte olan ünlü isim şimdilerde çok mutlu bir beraberlik yaşıyor.

Bu Aşk Olay Olmuştu

Leyla ile Mecnun dizisini bilmeyenimiz yoktur. Onur Ünlü işte böylesine efsane bir dizinin yönetmenliğini yapan bir isim. Onur Ünlü bu zamana kadar sayısız ödül almış ve başarılarıyla adından oldukça fazla söz ettirmiş bir yönetmen. Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü birlikteliği, ilk duyulduğu zamanlar ciddi anlamda bir şok etkisi yaratmıştı. Aralarındaki yaş farkı çok konuşulan ikili, yaş farkına hiçbir zaman takılmadıklarını her fırsatta dile getiriyor. Biz de iki gönül bir arada olduktan sonra sayıların ne önemi var diyoruz. Hazar Ergüçlü  böylesine mutlu bir ilişki yaşarken son yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

O İsmi Herkes Biliyor

Hazar Ergüçlü

Dünyaca ünlü aktör Mad Mikkelsen‘ı tanımayanımız yoktur. Ünlü abimiz, Hannibal dizisi ile ödül üstüne ödül almış bir isim. Ünlü oyuncu kendine özgü karizmasıyla görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. O hayranlarından biri de Hazar Ergüçlü’ymüş. Biz de böyle usta bir isme hayran olmamak elde değil diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu