Magazin

Bu Neyin Kafası? Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez’den Şaşırtan Paylaşım: “Bugün Neyi Övelim?”

Ünlü oyuncu Damla Sönmez, sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak, derin sorgulamalar içeren bir paylaşım yaparak hayranlarını şaşırttı!

Damla Sönmez, kariyerinin ilk filmiyle Türkiye’nin en önemli sinema festivallerinden ödüllerle dönmeyi başaran bir oyuncuydu. Genç yaşından itibaren pek çok dizide rol alsa da, sinemada sivrildi ve başrol oynadığı önemli filmlerle neredeyse tüm dünyayı gezdi! Kadın oyuncu dalında defalarca kez aday gösterildiği için pek çok sinema festivalinin ve akademilerin otomatik olarak jüri üyesi oldu. Netflix’te de “Rise of Empires: Ottoman” dizisinde oynayarak yurt dışı hamlesini büyüten ünlü oyuncu, son olarak fenomen dizi “Çukur”da oynadı ve Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden biri oldu.

Sürekli Paylaşım Yapıyor

 

Kariyerine baktığınızda, Damla Sönmez’in popüler kültüre ve sosyal medyaya daha mesafeli bir tavrı olacağını düşünebilirsiniz. Ama durum tam tersi! Ünlü oyuncunun Instagram’da tam 1.8 milyon takipçisi var ve onlar için hiç durmadan paylaşım yapıyor. Gün içinde onlarca story atan Damla Sönmez, ilginç açıklamaları ve makyajsız pozlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Son paylaşımlarından biri de yine oldukça şaşırtıcıydı!

“Bugün neyi övelim?”

Her gün onlarca kötü haber aldığımız, zor günler geçiriyoruz. Ünlüler camiasından isimler de genelde yardım çağrılarını ya da üzüntülerini belli eden sözleri paylaşıyorlar. Ama sürekli kötü haberlere maruz kalmak insanları daha da yıpratıyor. Damla Sönmez de bunun farkında olacak ki, biraz iç ferahlatmaya yönelik paylaşımlar yapmaya başladı.

Arkadaşı ve yazar Ozan Önen’in bir yazısını paylaşan Damla Sönmez, “ ‘Bugün neyi övelim?’ ne güzel bir sorudur. Bir de ‘beklentisizce özür dileyebilmek’ ve ‘konuşunca ben ne diyeceğim diye düşünmeden dinlemeye bırakabilmek’ kendimizi…” sözleriyle takipçilerini de bazı şeyleri sorgulamaya davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu