Magazin

Bu Ne Hal Demo? Demet Akalın Bu Kez Herkese Gerçekten Şok Etkisi Yaşattı! Görenler Korkudan ‘Tövbe Yarabbim’ Dedi

Demet Akalın’ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar herkesin malumudur. Kimi zaman tatil fotoğrafları kimi zaman yemek kimi zaman da güzelliği uğruna yaptığı şeyleri dosta düşmana göstermekten hiç çekinmez. Bu kez yaptığı paylaşım ise görenlere “Pes artık” dedirtti. İşte Demet Akalın ve tövbe bismillah diyeceğiniz görüntüsü!

Hep Bir Şov!

Son zamanlarda yeni şarkısının heyecanını her an hepimizle paylaşan Demet Akalın’ın ayakları yerden kesilmiş durumda. Pandemi salgını nedeniyle bir süredir sahnelerden ve konserlerden uzak kalan Demet Akalın, pandemi tedbirlerinin gevşemesinin ardından sonunda özlediği sahnelere yeniden kavuştu. Birçok yerde konserler veren ve dinleyicileri ile buluşan Akalın bu mutluluğunu ve zaferini biraz da kendisine bakarak taçlandırıyor.

Lekesiz İnşallah

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Demet Akalın, bu kez de kendisine uyguladığı bir güzellik maskesini takipçileri ile paylaştı. “Lekesiz İnşallah” temennisiyle girdiği güzellik merkezinde tüm yüzünde maske olan Demet Akalın bu görüntüsünü Instagram hesabından bir story olarak paylaştı.

Seda Sayan’la Değiş Tokuş

Bir süre öncesinde Alişan ile birlikte sundukları ATV’nin gündüz kuşağı programı için kanal Seda Sayan’la anlaşınca olanlar olmuş ve Demet Akalın ile Seda Sayan arasında büyük bir gerginlik yaşanmıştı. Hatta Seda Sayan’ı “Ekmeklerine mal olmakla” suçlamış ve bu konu üzerine epey bir gerilim yaşamıştı.

Demet’e İyi Haber

Fakat son günlerde rüzgar Demet Akalın’dan yana esmeye başlayınca sular da duruldu. Demet Akalın da daha önce Seda Sayan’ın sunduğu “Gelinim Mutfakta” yarışmasının sunuculuğu için bir teklif aldı. Ve tabii ki de kabul etti. Gerçi bu teklifi kabul etmesi kimilerince eleştirilmedi değil. Ama Demet Akalın’ın altta kaldığı hayatta görülmemiş şey olduğu için cevap gecikmedi. “4. dalga gelince ben sizi görürüm” dedi ve çıktı işin içinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu