GündemMagazin

Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu: Seren Serengil Köpekleri Tokyo ve Noy Noy’a Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Seren Serengil; yaptıklarıyla, söyledikleriyle, yaşadıklarıyla gündemden hiçbir zaman düşmeyen bir isim. Ünlü sanatçı ne yapıyor ne ediyor bir şekilde magazine çıkmayı başarıyor. Yaşadığı bunca skandal arasında hiçbir zaman değişmeyen tavrı ise hayvanlara karşı olan tutumu. Güzel ismin hayvan sevgisi herkes tarafından biliniyor hatta hayvan hakları için oldukça mücadele verdiği de magazine oldukça yansıyan konular arasında. Köpeklerini çocuğu gibi gören Seren Serengil, son yaptığı hareketle hepimizi şaşırtmayı başardı. Ünlü sanatçı köpeğine öyle bir şey yapmış ki, görünce sinirlerinize hakim olamayacaksınız.

Şu Sıralar Köpekleri ile Birlikte Tatil Yapıyor

Yaz sezonunun açılmasıyla kendini tatil bölgelerine atan isimlerden biri de Seren Serengil. Yaşar İpek’ten boşandıktan sonra zor zamanlar geçiren fakat kısa sürede yeni bir aşka yelken açan Seren Serengil, sevgilisi ve köpekleriyle şu sıralar serin suların tadını çıkarıyor. Nereye giderse gitsin köpeklerini yanından ayırmayan sanatçı onlarla birlikte denize bile giriyor. Ünlü sanatçı Instagram hesabını oldukça aktif kullanıyor ve yaptığı her şeyi takipçileri ile paylaşıyor. Hikayelerinde bol bol sevgilisini ve köpeklerini gördüğümüz Seren Serengil, bir süre daha tatiline devam edecek gibi görünüyor.

Köpeğine Yaptığı Affedilir Gibi Değil!

Hepimiz, Seren Serengil’in hayvan sevgisini biliyoruz. Ünlü sanatçı hayatı boyunca hiç çocuk sahibi olmasa da köpeklerini çocuğu yerine koyduğu için bir anneymiş gibi hissediyormuş hatta. Biz onu bu kadar hayvansever bilirken, son attığı Instagram hikayesi hepimizin kafasını karıştırdı. Hikayesinde kuyruğu kimyasal boyayla mor renge boyanmış köpeğini gösteren Seren Serengil hepimizi şaşırttı. Hayvanların bir süs eşyası olmadığı ve bu tarz kimyasal maddelerin onlara zarar verebileceği biliniyorken Seren Serengil’in neden böyle bir şey yaptığı merak konusu oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu