Magazin

Bu İşe de El Attılar: Avrupa Birliğiyle Yazışan Demet Akalın’ın Ardından Okan Kurt da Gözünü İngiltere’ye Dikti!

Demet Akalın ve Okan Kurt’un sosyal medya kullanım şekilleri yüzleri güldürmeye devam ediyor. Önceki yıllarda boşanan ve aynı evde yaşamaya devam eden çiftimiz, bir daha evlenecek gibi durmasa da; biz onları evli olarak kabul ediyor ve hayatımıza bu şekilde devam ediyoruz. Eşi Demet Akalın’ı her daim destekleyen Okan Kurt, güzel şarkıcının her projesinde yanında oluyor. Bugün ise Okan Kurt gözünü yurt dışına dikti, hem de İngiltere’ye!

demet akalın

Aile Boyu!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, Antalya Manavgat yangınlarında canını dişine takarak çalışmalara katılmış ve pek çok kişiye yardım etmişti. Hatta gözyaşları içinde storyler atmaktan da geri durmadı. O dönemler Twitter’dan AB Türkiye Delegasyon’u ile iletişime geçen Demet Akalın, yangın uçaklarının ne zaman Türkiye’ye varacağını sormuştu.

AB Türkiye Delegasyonu ise Demet Akalın’ın sorusuna şu şekilde yanıt vermişti; “Selamlar Demet Hanım, Hırvatistan uçağı TR hava sahasına girmiş bulunuyor ve 19:30’da görev için belirlenen Alanya-Gazipaşa havaalanında olması bekleniyor. İspanya’dan gelecek uçaklar da bugün yola çıktılar ve yarın öğle saatlerinde görev havaalanına varmaları bekliyoruz. Bu vesile ile ‘bir kez daha’ tüm Türkiye’ye başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. AB bu zor zamanında Türkiye ile dayanışma içinde olmayı sürdürecektir

Şimdi de Hedef İngiltere!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@zapmedyamagazin’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın’dan sonra eşi Okan Kurt da gözünü yurt dışına dikti! İngiltere’nin AB ile yollarını ayırmasının ardından nakliye sorunu baş gösterdi. İngiltere Ulaştırma Bakanlığı, tır ve kamyon şoförü eksikliği nedeniyle bazı süpermarketlerde rafların boş kalmasının ve benzin istasyonlarındaki uzun kuyrukların önüne geçebilmek için 5 bin akaryakıt tankeri ve gıda kamyonu sürücüsüne Aralık sonuna kadar geçici vize verileceğini duyurdu. Bu haberin ardından ise Okan Kurt Instagram hesabından, İngiltere başbakanı Boris Johnson’ı etiketleyerek şu sözleri söyledi ve işbirliği teklif etti; “Duyumlarıma göre İngiltere’de kamyon şöförü sorununuz varmış! Beni ara anında görüntü.” Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yurt dışıyla olan temasları hepimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu