Magazin

Bu İşe de El Attı: Acı Günleri Geride Bırakan Alişan’ın Eşi Buse Varol Bakın Oğlu Burak İçin Hangi İşe Kalkıştı!

Alişan ve Buse Varol, ünlü camiasının en sevilen çiftlerinden. İkili, her zaman haber olmayı başarıyor ve her hareketleri çok konuşuluyor. Son zamanlarda oldukça kötü zamanlar geçiren Alişan ve eşi Buse Varol, yavaş yavaş eski hayatlarına geri dönerken çiftten güzel bir haber gelmişti ve oğulları Burak’ın anaokuluna başladığını duyurmuşlardı. Evlatları ile ilgilenen Buse Varol, şimdilerde yepyeni bir işe girişti ve bunu takipçileri ile paylaştı. İşte Buse Varol’un çok konuşulan o paylaşımı!

Kötü Günleri Geride Bırakmaya Çalışıyorlar!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Covid-19 hepimizi etkiledi. Hastalığı atlatamayan birçok insan hayatını kaybederken, Alişan da erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı bu hastalık nedeniyle toprağa verdi. Bu olay karşısında büyük bir acı yaşayan Alişan, uzun bir süre sessizliğini korudu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Kardeşinin mezarının başından bir an olsun ayrılmayan ünlü şarkıcı, yavaş yavaş eski hayatına dönmeye ve sahne alıp sevenleri ile buluşmaya başladı. Konserleri nedeniyle yoğun bir iş temposuna giren Alişan, şehir şehir gezerek hayranları ile buluşmayı sürdürürken, oğlu Burak da okula başladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Şimdilerde okula alışmaya başlayan Burak’ı annesi bir an olsun yalnız bırakmıyor ve oğlu ile ilgili sürekli paylaşım yapıyor. Buse Varol, ne kadar ilgili bir anne olduğunu bir kez daha herkese göstererek oğlunun her işiyle ilgileniyor.

Okul Annesi Oldu!

Buse Varol

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Buse Varol, her zaman evlatları ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Oğlu Burak’ın okul hallerini sürekli olarak paylaşan Buse Varol, bu sefer de oğlu için okul annesi olduğunu duyurdu ve takipçilerinin olumlu tepkilerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu