Magazin

Bu Halini Kimse Hatırlamıyor: Adı Kaan Yıldırım İle Aşk Dedikodularına Karışan Çağla Şikel Bakın Yıllar Önce Nasıl Biriymiş!

Çağla Şikel, yıllardır ekranlarda olan ve on parmağında on marifet denilebilecek bir isim. Ünlü manken bir yandan fit vücudu ile görenleri kendine hayran bırakırken bir yandan da sunucusu olduğu programlar ile milyonları ekranlara kilitliyor. Durum böyle olunca biz de onu takip etmekten kendimizi alamıyoruz. Bir süredir adı Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışan Çağla Şikel, her ne kadar magazinden uzak kalmak için çabalasa da bu durum pek mümkün olmuyor. Aşk hayatıyla gündem olan Çağla Şikel’in yıllar önceki halinin ortaya çıkması ile ünlü manken bir kez daha gündemde bomba etkisi yarattı. İşte gördüğünüzde Çağla Şikel’i tanımakta güçlük çekeceğiniz o fotoğraflar!

Aşk İddiaları Asılsız Çıktı

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkını bilmeyeniniz yoktur. Çift geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı ve her iki ünlünün adı da farklı isimlerle aşk dedikodularına karışmıştı. Kaan Yıldırım’ın Çağla Şikel ile yakın bir şekilde kameralara yakalanması ikilinin birlikte olduğu haberlerini kanıtlar nitelikteydi.


Her ne kadar biz aşk iddialarına inanmış olsak da Çağla Şikel fazla gecikmeden bu durum ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu ve sadece arkadaş olduklarını belirtmişti.


Şimdilerde aşk hayatı boş olan Çağla Şikel kariyerine iki elle sarılmış bir vaziyette. Biz onu takip ededuralım, ünlü güzelin geçmişteki halleri ortalığı karıştırdı ve gören herkesi şok etti. İşte o fotoğraflar!

Meğer O Zamanlar Bambaşka Biriymiş!

Çağla Şikel

Bundan yıllar önce simsiyah saçlara sahip olan Çağla Şikel, şimdiki halinden nasıl da farklı görünüyormuş.

Çağla Şikel

Kariyerinin ilk yılları diş teli de kullanan Çağla Şikel, yıllar içerisinde büyük çaplı bir değişim yaşamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu