Dizi Haberleri

Bridgerton’ın 2. Sezonu Hakkında Üzücü Gelişme

Netflix’in izlenme rekorları kıran Bridgerton dizisi 1. sezonu ile yakın bir zaman önce izleyici karşısına çıkmıştı. Ancak eleştirmen ve seyircilerden tam not alan dizi halen daha Netflix platformu tarafından bir 2. sezon onayı almadı. İşte detaylar…

25 Aralık tarihinde Netflix Bridgerton 1. sezonu ile abonelerine oldukça keyifli bir dönem dizisi armağan etmişti. İzleyiciler tarafından çok beğenilen yapım, platformun hizmet verdiği tüm ülkelerde Top 10 listelerine girdi. Ayrıca Netflix’in yayında olduğu toplamda 76 ülkede en çok izlenen dizi olarak yine Bridgerton’la karşılaşmıştık. Son haftalarda ismini sıkça duymaya başladığımız yapım şimdi hayranlarını bir nebze tedirgin edecek bir haber ile karşımıza geldi. Bridgerton 2. sezon ne zaman? sorusunun cevabı halen belirsizliğini sürdürüyor.

Pek çok seyirci Bridgerton’ın yeni sezonu için henüz dizinin ilk gününden itibaren beklemeye başlamışken, Netflix abonelerini kuşkulandırdı. Dünya çapında popüler olmuş böyle bir proje halen daha 2. sezon için platform tarafından onay almadı. Bu elbette Bridgerton devam etmeyecek anlamı taşımasa da insanların aklına soru işaretlerinin gelmesine de engel olamadı. Büyük olasılıkla Netflix’ten bir açıklama gelene kadar da böyle düşünülecek.

Bridgerton’ın Konusu ve Oyuncuları

Chris Van Dusen tarafından yaratılan Bridgerton konusu itibariyle İngiltere’nin Regency döneminde, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşin aşkı bulmaya çalışma hikayesini konu almaktadır. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor, Nicola Coughlan, Jonathan Bailey, Julie Andrews, Claudia Jessie, Luke Newton, Ruby Barker ve Polly Walker gibi tecrübeli isimler yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu