Dizi Haberleri

Bridgerton 2. Sezonu Netflix Tarafından Onaylandı!

Netflix’in sevilen dönem dizisi Bridgerton 2. sezon için nihayet onay aldı. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşin aşkı bulmaya çalıştıkları romantizm dolu hikaye yeni bölümleri ile hayranları karşısına çıkmaya devam edecek! İşte detaylar…

İlk sezonu geçtiğimiz haftalarda platformda yayınlanan Netflix orijinal dizisi Bridgerton hayranları tarafından çok sevilmişti. Netflix’in hizmet verdiği neredeyse tüm ülkelerde kısa sürede en çok izlenenler listelerine girmeyi başaran yapım, eleştirmenlerin de pozitif görüşlerini alarak taçlandırılmıştı. Fakat aksi şekilde bir türlü Netflix’ten dizinin ikinci sezonuna dair bir onay gelmiyordu.

Şimdi beklenen oldu ve Bridgerton’un yeni sezonu Netflix tarafından onay aldı. Julia Quinn‘in sekiz kitaptan oluşan aynı adlı kitap serisine dayanan hikaye, hız kesmeden yoluna devam edecek. Muhtemelen ilerleyen aylarda çekimleri başlayacak sezonun, gelecek yıl seyirci karşısına çıkabileceği tahmin ediliyor.

Bridgerton 2. Sezon Konusu Ne Olacak?

Bridgerton’un 1. sezonu konusu itibariyle ailenin büyük kızı Daphne‘nin topluma girmesini ve tutku dolu aradığı aşkı bulmasını anlatırken; serinin ilk kitabı The Duke & I romanına dayanıyordu. İkinci sezondaysa tahminlere göre The Viscount Who Loved Me isimli kitaptan esinlenerek bir sezon inşa edileceği söyleniyor. Bu kitaptaysa bilindiği üzere Anthony‘nin aşk arayışı işlenmektedir.

Julie Andrews‘in anlatıcı koltuğunda oturduğu yapımın yeni sezonunda oyuncu kadrosu büyük olasılıkla pek de bir değişiklik içermeyecek gibi gözüküyor. Diziyle ilgili ilkbahar aylarında muhtemelen daha fazla detaya sahip olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu