Dizi Haberleri

Breaking Bad spin-off’u Better Call Saul dizisi animasyon oluyor!

Breaking Bad dizisinin devamı niteliğinde olan Better Call Saul altı sezondur ekranlarda başarıyla yer alıyor. Kara mizah ve dram türlerini harmanlayan yapım, Breaking Bad’in altı yıl öncesinde yaşanan olayları konu alıyor. James McGill adlı kendi halinde bir avukatın maceralarını anlatan dizi, karakterin nasıl Saul Goodman’a dönüştüğünü gözler önüne seriyor.

Better Call Saul’un yapımcısı AMC yeni bir dijital platform için kolları sıvadı. AMC+ adıyla yayınlanacak servis, popüler dizisinin bir yan hikayesini ayrı bir seri haline getirmeye hazırlanıyor. Saul Goodman’ın çocukluğunu anlatacak Slippin’ Jimmy isimli animasyon yapımı resmen doğrulandı.

Saul Goodman’ın çocukluğunu anlatan dizi: Slippin’ Jimmy geliyor!

AMC’nin yeni dizisi Jimmy McGill adlı Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinin avukatının çocukluğuna iniyor. Heyecanla beklenen komedi dizisinde Saul Goodman’ın çocukken yaşadığı kanunla ilk karşılaşmalarının anlatılması planlanıyor.

Slippin' Jimmy

Better Call Saul yeni animasyon dizisiyle ilk defa bir yan hikayesini izleyicilere sunmayacak. Bunun haricinde daha önce Better Call Saul: Employee Training adlı bir animasyonu ve Cooper’s Bar isimli projeyi görme şansına sahip olmuştuk. Anlaşılan o ki dizinin evreni genişlemeye ilerleyen yıllarda da devam edecek.

Better Cal Saul final tarihi belli oldu

Better Call Saul 6. sezon ilk kısmı ile kısa bir süre önce karşımıza çıktı. Merakla takip edilen yapım şu anda Netflix Türkiye platformunda yer alıyor. Dizinin final yapacağı ikinci kısım ise 11 Temmuz tarihinde başlayacak. 15 Ağustos’ta ise son bölüm ekranlara gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu