FragmanSinema
Trend

Brad Pitt’li Babylon Filminin Fragmanı Yayınlandı

Brad Pitt ve Margot Robbie'nin oynadığı Babylon filminden ilk fragman geldi.

Ocak 2023’te ülkemizde de gösterime girecek olan Brad Pitt ve Margot Robbie’li Babylon filminin ilk fragmanı nihayet çıktı. Oscar ödüllü yönetmen Damien Chazelle tarafından yönetilen film, 1920’li yılların Caz Çağı olarak adlandırılan dönemde Hollywood’da geçen sessiz filmlerden sesli sinema tarihine geçiş dönemini aktarmaya çalışan filmin fragmanı ilk çıkışında olumlu puan almayı başardı.

Babylon fragmanı ele alındığında yönetmen Chazelle’in Hollywood tarihinin en ironik dönemlerine ait heyecanı tam olarak izleyicisine aktarabilmek için oldukça yoğun çalıştığı ve yeni bir Oscar ödülünü istediğini net şekilde gösteriyor.

Babylon Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yakın dönemin en iyi oyuncuları arasında yer alan Margot Robbie, filmde Nellie LaRoy karakteri ile şo dünyasına giriş yaparken klasik araba modellerinden şampanyalara, yanıp sönen kameralardan mükemmele yakın parti sahnelerine kadar; tüm bunların yanında Brad Pitt’in oynadığı Jack Conrad karakterinin iç çamaşırlı dansına eşlik eden caz müziği.. Babylon filminde her konu mükemmele yakın ele alınmış görünüyor.

babylon filmi fragmanı

Babylon filminde Brad Pitt ve Margot Robbie’nin yanı sıra Tobey Maquire, Olivia Wilde, Samara Weaving, Jeff Garlin, Eric Roberts gibi isimler de yer alıyor. Babylon Türkiye’de 20 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu