Magazin

Böylesini Ne Müge Anlı da Ne de Esra Erol’da Gördük: Fulya Öztürk’te Adam Kızına Böbreğini Vermek İçin Ev İstedi!

Gün geçmiyor ki birbirinden absürt olaylara televizyon karşısından şahitlik yapmayalım. ATV’nin reyting kraliçeleri olarak tanıdığımız Müge Anlı ve Esra Erol’un programına katılan kişilerin yaptıkları, söyledilerine bir nebze de olsa alışmıştık ve artık kolay kolay şaşırmıyorduk ancak FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Fulya ile Umudun Olsun” programı daha ilk bölümlerden itibaren sosyal medyanın ve televizyon seyircilerinin aklını karıştırmaya başladı. İlk olarak 2 çocuğunun velayetini eski eşine “göğüs silikonu” karşılığında veren Özlem Can’ı şaşkınlıkla izlemiştik. Sosyal medyada olay olan genç kadının ardından, bugün de böbrek nakli olması gereken bir genç kızın babasının, böbreğini vermesi için kızından ev almasını istediğine şahitlik yaptık! Bu yaşananlar kurguysa vahim, kurgu değilse daha da vahim!

Esra Erol ve Müge Anlı’nın Kopyaları Başladı!

Bildiğiniz gibi ATV ekranlarında 15 yıldır Müge Anlı’nın kayıpları bulmasına ve faili meçhul cinayetleri aydınlatmasına oldukça alıştık. Ara ara kanımızı donduran olaylara denk gelsek de; artık eskisi kadar şaşırmıyoruz. Keza Esra Erol’un programında da bakkala gider gibi evden kaçan evli kadınlara ve genç kızlara da oldukça alışkınız.

Uzun yıllardır birbirinden farklı konu ve konuklarla birlikte bünyemiz pek çok olaya bağışıklık kazanmayı başardı ancak bu sezon Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlaı klonlanmaya başlayınca hepimiz “mavi ekran” vermeye başladık!

Bu Kadar da Olmaz!

İlk olarak Seda Sayan Star TV’de bu formatı denese de başarılı olamadı. Ardından Kanal D’de Ece Üner aynı formatla karşımıza çıkmaya başladı. Şimdi de Fulya Öztürk Fox TV ekranlarında “Fulya ile Umudun Olsun” programına başladı. Daha ilk haftalardan garip konu ve konuklarla beynimizi yakmayı başaran Fulya Öztürk’ün programında bugün bir ilk yaşandı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@zapmedyamagazin’in paylaştığı bir gönderi

Böbrek hastası genç kızın babası, kızına böbreğini vermeyi reddediyor, üstüne üstlük böbreğini vermesi karşılığında ev istiyor! Bu olayın ardından sosyal medyada “kurgu” iddiaları dolaşmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu