Dizi Haberleri

BÖRÜ 2039 Dizisi İçin Tarihsel Bir Kronoloji Videosu Hazırlandı

Alper Çağlar tarafından hazırlanan BÖRÜ 2039 dizisi için şimdi yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. CaglarArts YouTube kanalından paylaşılan videoda yerli bilim kurgu dizisinin kronolojik geçmişi hakkında önemli detaylar verildi. İşte detaylar…

Geçtiğimiz haftalarda ilk defa adını duyduğumuz yerli bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. İlerleyen aylarda BluTV platformu üzerinde yayınlanacak dizi, BÖRÜ’nün sinema filmi ve mini dizisinden sonra hikayeyi yıllar sonrasına sürüklüyor. Birbirinden başarılı projelere imza atan Alper Çağlar‘ın başında bulunduğu yapım yepyeni tanıtımıyla hikayenin tarihsel geçmişine dair oldukça önemli ayrıntılar veriyor.

BÖRÜ 2039 Kronoloji videosu içerisinde dizinin nasıl bir evrende geçeceği hakkında birçok detaya sahip oluyoruz. 2039’da Türkiye’de geçen hikayede, o yıla kadar dünyada yaşanan sıra dışı olaylar paylaşılıyor. Dünyayı tehlike altına alan teknolojilerin arttığı, yapay zeka teknolojilerinin insan zekasını alt üst ettiği ve Türkiye’nin dünyadaki söz sahibi ülkeler arasına girdiği bir gelecekte yaşanan olaylar; salgın, doğa olayları ve kıtlıkla geçen bir zamanda ünlü teknoloji şirketi sahibi Kemal Boratav‘ın öyküsünü konu alıyor.

BÖRÜ 2039 Dizisi Aralık Ayında Çıkacak

Dizide COVID-19 salgınından sonra dünyada COVID-24 ve COVID-35 gibi daha felaket pandemilerin de ortaya çıktığını kurgulayan BÖRÜ 2039 videosu dizinin hayranları tarafından oldukça pozitif yorumlar alıyor. Alper Çağlar tarafından yapımcı ve yönetmenliği üstlenilen 6 bölümlük dizinin ilk bölümü ile Aralık 2021 tarihinde yayınlanacağı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu