Magazin

Boğaç Aksoy Dizilere Döneceğini Açıkladı! Arka Sokaklar’ın Eski Oyuncusu Müjdeyi Verdi!

Boğaç Aksoy, kansere yakalandıktan sonra tedavilere başlandığını açıklamıştı. Dizilere geri döneceğini belirten oyuncu, takipçilerini sevindirdi.

Bir süre önce lenfoma kanserine yakalandığını açıklayan Boğaç Aksoy‘dan önemli duyurular geldi. Başarılı oyuncu, kemoterapiye devam ettiğini açıkladı. Tedavinin Ağustos ayında sona ereceği ve toplamda 6 kilo alacağını da ekledi. Peki bir dönem Arka Sokaklar’da oynamış olan oyuncu hangi konuda önemli bir açıklamada bulundu? Hayranlarını sevindiren haberi verdi ve ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.

Oyunculuğa Devam Edecek!

Boğaç Aksoy, tedavilerinin tamamlanmasının ve kanseri atlatmasının ardından oyunculuğa devam edeceğini açıkladı. Böylelikle ünlü ismin tekrar ekranlara döneceği belli oldu. Tedavinin iyi gittiğini ve kendisini daha iyi hissettiğini belirtmesi de herkesi sevindirdi. Takipçilerine, dostlarına ve ailesine defalarca teşekkür eden Boğaç Aksoy, moralini yüksek tuttuğunu da ifade etti.

Güzel Teklifleri Değerlendirecek

Boğaç Aksoy, yaptığı açıklamada oyunculuğa devam edeceği gelişmesinin yanı sıra kendisine iletilen güzel dizi ve film tekliflerini de kabul edeceğini söyledi. Böylelikle ünlü ismin oyunculuk kariyeri de devam edecek. Önceliğin sağlığının olduğunu belirtti ve kendine dikkat ettiğini söyledi. Gereksiz ve çözülemeyecek şeyleri kafasına takmadığını da söyledi. Kanserle mücadelede en önemli silahın moral ve motivasyon olduğu bilinmekte. Boğaç Aksoy’un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda moralinin oldukça iyi olduğu gözlemlendi. Oyuncu, aktif olarak paylaşımlarda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu