Magazin

Bodrum’un Altını Üstüne Getiren Şeyma Subaşı ve Meedo Enişte Dünyayı Gezmeye Devam Ediyor! Bakın Şimdi Neredeler?

Meedo ve Şeyma Subaşı ikilisi magazincilerin ve paparazzilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Her yaptıklarıyla sosyal mdyadan olay olmayı başaran çiftimiz son olarak uzun zamandır kaldıkları Ibiza’dan Bodrum’a gelmiş ve önce lüks teknelerinde ardından da ultra lüks bir villa da Şeyma’nın ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte tatil keyiflerine devam etmişti ancak o dönemler devam eden orman yangınları nedeniyle sık sık linçlenen Şeyma, çözümü “Tekne bizim değil!” diyerek bulmuştu.

Şimdi de Mısır’dalar!

Bu olayın ardından sevgilisiyle romantik pozlar vermeye devam eden Şeyma, Bodrum’dan İstanbul’a geldi ancak burada uzun kalmadı. Sevgilisiyle birlikte dünyaya dolaşmaya devam eden güzelimiz tüm bunların ardından sevgilisiyle yeniden özel jetine binerek bu defa da Meedo’nun memleketine doğru yola koyuldu! Mısır’dan eğlenceli paylaşımlar yapmayı ihmal etmeyen Şeyma ve Meedo ikilisi önceki gün Zorlu’da görüntülenmişti. Çiftimizin bol kahkahalı sohbeti ve yakınlıkları gözlerden kaçmadı.

En Son Aşkını Haykırmıştı!

Zaten milli eniştemiz Meedo, sık sık sevgilisi Şeyma’ya aşkını Instagram’dan haykırmayı ihmal etmiyor. Son olarak sevgilisiyle fotoğrafını paylaşan Meedo, şu satırları yazmıştı; “Sana aşk hakkında bir şey söyleyeyim. Size aşkın sırrını bildiğini veya bulduğunu söylemeye çalışan herkes size yalan söylemiş olur. Her insan ve her aşk farklıdır. Size sadece deneyimlerimi ve aşkımı anlatabilirim. Seni tamamlamak için diğer yarım olduğunu bulmakla ilgili değil. Kendini tamamlamalısın. Birlikte bir takım olduğunuz, ortak olduğunuz, birbirinizi tamamladığınız başka bir eksiksiz insan bulmaktır. Onlardan bir şeyler öğrenecek kadar rahat olmalısın ve onlar da senden öğrenecek kadar rahat olmalı. Seni bulduğum için yeterince şanslıyım aşkım. Seninle dünyayı yeni bir şekilde deneyimlemeliyim. Bana birini sevmek için önce kendini sevmekle başlaman gerektiğini düşündün. Bugün, yarın ve sonsuza dek birlikte deneyimler ve sevgi dolu bir ömre Şeyma! Seni seviyorum…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu