Dizi Haberleri

BluTV’nin Yeni Dizisi Bonkis İlk Üç Bölümüyle Yayında!

BluTV platformunun beklenen yeni orijinal dizisi Bonkis’in ilk üç bölümü izleyicilere sunuldu. Bonkis isimli bir kafe etrafında geçen sıcacık ve eğlence hikaye, henüz şimdiden sosyal medya üzerinden oldukça pozitif yorumlar topladı. İşte detaylar…

Son dönemlerde güçlü projeleri ile dikkatleri üzerinde toplayan BluTV platformu bu yıl birçok ses getiren yapıma imza atacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde platformda Aynen Aynen‘in 5. sezonu ekranlara gelmeye başlarken, Sokağın Çocukları‘nın ise sezon finaline yaklaştığı öğrenilmişti. Yeşilçam, Doğu ve Acans gibi beklenen dizilerin ise çekimleri halen devam ederken; platformun bir diğer sabırsızlık yaratan dizisi Bonkis nihayet gün yüzüne çıktı!

22 Ocak 2021 tarihinde, yani dün akşam Bonkis dizisi ilk üç bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizinin yönetmen koltuğunda Kar ve Beni Sevenler Listesi filmleriyle adını geniş kitlelere ulaştıran ve uluslararası başarılar elde eden Emre Erdoğdu oturuyor. Bölümlerin senaryosuysa aynı zamanda dizinin başrolünü de üstlenen Deniz Tezuysal imzasıyla kaleme alınıyor.

Her bölümü yaklaşık 15 dakika uzunluğunda olan komedi dizisi Bonkis, İstanbul’un keyifli atmosferini eğlenceli hikayesiyle birleştirerek ortaya oldukça renkli görüntüler çıkarıyor. Dizide Deniz Tezuysal başrol koltuğunda otururken Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü Naz Atalay, Serhat Parıl, Lale Mansul ve Cem Emüler gibi yıldız isimler kadroyu zenginleştiriyor.

Deniz Tezuysal’ın bir nevi otobiyografisi niteliğini de taşıyan Bonkis konusu itibariyle baskın ekonomik şartlar altında kafesini ayakta tutmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor. Siz de hemen BluTV’ye abone olarak her hafta Cuma günü ekranlara gelecek diziyi seyretmeye başlayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu