TV Programları

BluTV Sürprizlerle Dolu Bir Yılbaşı Programı Hazırladı: İşte O İçerikler!

Yerli dijital streaming platformu BluTV yılbaşı gecesi programını tüm detaylarıyla açıkladı! 31 Aralık‘ta akşam saat 20:00 itibariyle kapılar açılacak. Ata Demirer, İbrahim Selim, Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin gibi isimler sevilen içerikleri ile BluTV’de hayranlarıyla buluşacak!

Ata Demirer Gazinosu İlk Kez BluTV’de Yayınlanacak!

Geçtiğimiz hafta Ata Demirer Gazinosu gösterisi ile 31 Aralık gecesi yılbaşında bir dolu sürpriz hazırlayacağının müjdesini veren BluTV, adım adım yeni içeriklerini duyurmaya başladı. Ünlü komedyen Ata Demirer’in beş senedir kapalı gişe olarak sahneye sunduğu meşhur sahne gösterisi ilk defa bir dijital platformda yayınlanırken; taklit, müzik, espriler ve komik hikayeler havada uçuşacak!

Aynen Aynen Yılbaşı Özel Bölümü Geliyor!

Ata Demirer’in yanı sıra gecenin ikinci sürprizi Aynen Aynen dizisi özel bölümü olacak. Dördüncü sezonu geçtiğimiz aylarda tamamlanan dizi, bu defa yılbaşı vesilesiyle tekrar kameralar karşısında olacak. Bölümün her zamanki gibi 5 ila 10 dakika arasında bir uzunlukta mı olacağı, yoksa daha uzun mu sergileneceği bilinmese de yeni yıla eğlenceli bir içerikle gireceğimiz muhakkak! Başrolünü Nilperi Şahinkaya ile Kerem Bürsin ikilisinin paylaştığı sitcom, modern kadın-erkek ilişkilerini konu alacak.

İbrahim Selim de Yılbaşında BluTV Platformunda Olacak!

Yılbaşı gecesinin son sürprizi ise İbrahim Selim tarafından sunulan BOOM programı olacak. Yakın bir zaman önce ilk üç bölümü ile BluTV’de hayranlarının karşısına çıkan usta oyuncu ve sunucu; usta editör kadrosunun hazırladığı ilginç veri ve bilgiler sayesinde yine sizleri şaşırtacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu