Sinema

Blu TV Yeşilçam Dizisine Yeni Oyuncu Katıldı! Fox TV’den Blu TV’ye Geçti!

Yeşilçam dizisine katılan oyuncu merak edildi. Fox TV'den ayrılarak Blu TV Yeşilçam'da oynamaya başlayacak. Peki yeni oyuncu kim?

Blu TV’de yayınlanan Yeşilçam dizisine önemli bir isim dahil oldu. Ünlü oyuncu artık Yeşilçam dizisinde oynayacak. Ayrıca Fox TV’de oynadığı diziden yeni ayrılan oyuncu, tercihini Blu TV dizisi için kullandı. Peki hangi karakteri canlandıracak? Fox TV’de yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan ünlü oyuncu dizi değiştirdi. Bu ani değişikliğin nedeni sorgulandı. Peki hangi oyuncu Yeşilçam dizisine katıldı?

Yeşilçam Dizisine Bige Önal Katıldı!

Diziye kim katıldığı soruluyordu ve Bige Önal’ın dizide oynayacağı ortaya çıktı. Bige Önal, geçtiğimiz sezonda Sen Çal Kapımı’da oynamaktaydı. Oldukça önemli bir karakteri canlandırıyordu ancak yeni sezonda kendisi ile çalışılmayacağı öğrenildi. Durumlar böyle olunca ünlü ismin farklı bir dizide oynayacağı açıklandı. O dizi ise Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı Yeşilçam dizisiydi.

Bige Önal Hangi Karakteri Canlandıracak?

Yeşilçam dizisinde Bige Önal’ın canlandıracağı karakterin kim olduğu merak ediliyor. Bige Önal’ın hangi karakteri oynayacağı henüz belli olmadı. Ancak önümüzdeki haftalarda dizinin yeni bölümleriyle beraber rahatlıkla öğreneceğiz. Daha önce Netflix’te Bir Başkadır dizisinde de oynayan Bige Önal, ilk dijital tecrübesini yaşamıyor. Blu TV’de kaç bölüm oynayacağı merak ediliyor. Kendisiyle beraber diziye Muhammet Uzuner, Hilmi Cem İntepe ve Kanbolat Görkem Arslan da katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu