Sinema

Black Mirror’ın Yaratıcılarından: 2020 Bit Artık Filmi İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Black Mirror dizisi yaratıcılarının yeni filmi 2020 Bit Artık bugün Netflix tarafından resmi tanıtım fragmanı ile duyuruldu! Charlie Brooker ve Annabel Jones ikilisinin yaratıcılığında gelişen yapım, nadir görülen bir tür olan sahte belgesel konseptini hayata geçirecek. COVID-19 salgını üzerine temel alınan proje, 2020’yle eğlenceli bir şekilde dalga geçmeyi amaçlıyor.

Mockumentary adı verilen kurmaca belgesel türü dünyada az örneği görülmekle birlikte izleyicilerin oldukça dikkatini ve beğenisini toplayan bir alt tarz olarak bilinmektedir. Black Mirror antolojik dizisi ile tam beş sezondur teknoloji temalı distopik hikayeler anlatan Charlie Brooker, bu yapımda yazar ve yönetmen olarak öne çıkacak. Ünlü oyuncular ile şekillenen projede, 2020’yi her şeye rağmen keyifle hatırlamamızı uman bir anlatı sergilenecek.

Death to 2020 Resmi Fragmanı

2020 Bit Artık, Yıldızlar Geçidi Oyuncu Kadrosu ile Geliyor!

İlk defa Kasım ayında ünlü aktör Hugh Grant tarafından duyurulan Death to 2020 filmi, Grant’ı bir tarihçi rolü ile hayranlarının karşısına çıkaracak. Filmin olağanüstü kadrosunda Samuel L. Jackson, Lisa Kudrow, Leslie Jones, Joe Keery, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Cristin Milioti, Diane Morgan ve Samson Kayo gibi efsane isimler yer alacak.

Bu yıl bir yeni Black Mirror sezonu gelmese de 2020 Bit Artık belgeseli ile yaratıcılar izleyicileri ile olan hasretini kapatmaya çalışacak. Hayranlar tarafından heyecanla beklenen yapım 29 Aralık tarihinde küresel olarak Netflix ağında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu