Magazin

Biri Ali Özbir’e Romantizm Öğretsin Yoksa Esra Erol’dan Çekeceği Var: Sürpriz Yapayım Derken Yerin Dibine Soktu!

Ekranların sevilen ismi Esra Erol’un çilesi bitmek bilmedi. Her paylaşımında eşine bir gönderme yapan Ali Özbir, bu sefer kaş yaparken göz çıkardı!

Harıl Harıl Çalışan Esra Erol Tatili Haketti

Evimizin kızı Esra Erol, sezon boyunca çok yoğun çalıştı. Uzun yıllar evlilik programı sunan ve bu formatın yasaklanışından sonra Atv’yi bırakmayarak bir reality showa imza atan Esra Erol, kayıpları buldu, küsleri barıştırdı, dağılan ailelerle ilgili birçok gerçeği ortaya çıkardı.

Televizyonculuk ilkelerini hiçe saymadan, her anını saygı ve dürüstlük çerçevesinde sunduğu Esra Erol’la programı öyle beğenildi ki, Esra kızımız, bir anda Müge Anlı’nın en büyük rakibi oluverdi. Aynı kanaldaki iki programın reyting savaşı, takipçiler tarafından da pür dikkat takip edildi.

Ali Özbir Esra Erol’a Resti Çekti

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ali Özbir (@aliozbir1)’in paylaştığı bir gönderi

Yeni sezon başlamadan önce dinlenip enerji toplamak isteyen Esra Erol, eşi Ali Özbir ve çocukları ile birlikte tatile çıktı. Ailecek huzur içinde günlerini geçiren Esra Erol ile Ali Özbir arasında geçtiğimiz günlerde bir kıskançlık krizi patlak verdi. Gömleği ve gözlüğü ile karizmatik bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Ali Özbir paylaşımına “Esra kıskansa da ben yine koyarım” notunu düştü.

Romantizm Yapayım Dedi Ama…

Hem eşinin kendisini çok kıskandığını sosyal medyada açık eden, hem de kıskanırsa kıskansın diyerek rest çeken Ali Özbir’e Esra Erol’dan tepki gecikmemiş olacak ki, bugün eşinin gönlünü almak için bir sürprize imza attı. Sürpriz pek romantikti, ama Ali Özbir’in o sürprizi sunma şekli işleri karıştırdı.

Evinin bahçesine kalp şeklinde bir alan yapan Ali Özbir, kalbin içini kırmızı yapraklarla doldurdu. Buraya kadar bir hayli romantik görünüyor değil mi? Fakat sonrası skandal! Sürprizin fotoğrafını çekip sosyal medya hesabında paylaşan Ali Özbir, fotoğrafa “Romantik değilmişim, buyur Esra Erol!” notunu ekleyince romantizm yerle bir oldu.

Ali Özbir o gönderi ile hem eşinin “Romantik değilsin” yakınmalarını ifşa etti, hem de son derece hoş bir sürprizi sıradan bir şeymiş gibi sunarak romantizmi yerle bir etti. Görünen o ki Ali Özbir eniştemize acilen “Nasıl romantik olunur?” dersi lazım, yoksa Esra kızımızın elinden çekeceği var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu