Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova Yurt Dışında Yayınlanacak! Hangi Ülkelerde İzlenilecek?

Bir Zamanlar Çukurova artık yurt dışında da ekrana gelecek. Dizi hangi ülkede yayınlanacak açıklandı. Avrupa ülkesinde ATV dizisi izlenecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili ortaya çıkan gerçek şok etti. Dizinin yurt dışında da yayınlanacağı ortaya çıktı. Bu zamana kadar çekilen bölümler ve yeni sezonda çekilecek bölümler hep yurt dışında olacak. Böylelikle dizinin gelirleri artacak. Bir yandan da Türk dizilerinin reklamı yapılıyor. Son yıllara baktığımızda Bay Yanlış, Muhteşem Yüzyıl, Mucize Doktor ve daha pek çok dizinin yurt dışında yayınlandığı görüldü. Hatta Teşkilat dizisi İsrail’de yayınlanmak üzere anlaşma imzaladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi ülkede yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova İspanya’da!

İspanya’da yayınlanması beklenen Bir Zamanlar Çukurova, bu müjde ile izleyicilerini sevindirdi. Çünkü dizinin gelir elde edecek olması ve yapımı dünyaya duyurması final yapmasının önüne geçebilir. Elbette senaryo tükenirse mecbur final yapılır. Ancak senaryo haricinde reytinge bağlı bir final yapılmaması da önemli bir husus. ATV’de yayınlanan dizinin yurt dışına ne zaman geçiş yapacağı merak edildi.

İspanya’da Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yakın zamanda İspanya’da yayınlanması bekleniyor. Tarih belirtilmese de birkaç ay içerisinde diziyle ilgili hazırlıklar tamamlanmış olacaktır. Dublajlı bir şekilde ekrana gelecek diziyle ilgili başka ne gibi gelişmeler yaşanacak göreceğiz. Diğer ülkelerden de teklifler geldiği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu