Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ayrılığa Engel Olamadı! 3. Sezonda Kimler Ayrılıyor?

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık haberi verildi. Yeni sezonda hangi oyuncular diziden ayrılacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Diziden ayrılacağı kesinleşen ünlü oyuncular belli oldu. 3. sezonu ile izleyicileri ekrana kilitleyecek dizide oyuncu kadrosu yenileniyor. Diziye kimler katılacak henüz belli olmasa da ayrılacaklar şimdiden belirlendi.

Bir Zamanlar Çukurova Kimler Ayrılacak?

Diziden ayrılan oyuncuların başında Furkan Palalı geliyor. Diziye yapmış olduğu katkılardan ötürü kendisine teşekkür eden izleyiciler, yeni sezonda kendisini göremeyecek. Ayrıca önemli bir ismin daha diziyle vedalaştığı ortaya çıktı. Nazan Kesal diziden ayrılıyor. Sevda karakterine hayat vermekte olan ünlü oyuncu 3. sezonda oyuncu kadrosunda yer almayacak. Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonuna damga vuracak başka olaylar da yaşanabilir.

Bir Zamanlar Çukurova’ya Kimler Katılacak?

Dizinin 3. sezonunda oyuncu kadrosu elbette genişleyecek. Yeni isimler ve yeni simalar göreceğiz. Fakat bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla diziye yeni katılacak oyuncuları bilmiyoruz. Eylül ayına yaklaştığımızda oyuncu transferleriyle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabiliriz. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. ATV’nin reyting rekortmeni dizisi yayın hayatına tam gaz devam edecek. Bir yandan da önümüzdeki sezonun final sezonu olup olmadığı araştırılıyor. Senaryonun tükendiği ve dizinin en fazla bir sezon daha ekranlarda yer alacağı gündeme geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu