Dizi HaberleriFragman

Bir Zamanlar Çukurova 94. bölüm 29 nisan özeti ve fragmanı: Züleyha bebeğini kaybetti

ATV'nin sevilen dizilerinde Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde yaşanan gelişmeler işleri iyice karıştırıyor. Her perşembe saat 20:25'te ATV'de 94. yeni bölümünü izleyebilirsiniz.

Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek) kaza geçirir, apar- topar hastaneye kaldırılır. Hamile olan Züleyha’nın hayati tehlikeyi atlattığı ama bebeğini ise maalesef kurtaramadıklarını söylerler. Dr. Ümit (Hande Soral) kazayı görür ama Züleyha’yı sevmediği için bırakıp gitmek ister ama etrafta başka insanlar olduğunu görünce bunu istese de yapamaz. Züleyha’yı alıp hastaneye götürür.

Demir Yaman (Murat Ünalmış), Eşi Züleyha’nın kaza haberini aldığında Fikret’ten şüphelenir ve silahını çeker…

Demir’e aşık olan Ümit’in, aslında Sevda’nın kızı olduğu ortaya daha ortaya çıkmamıştır. Bir süre daha gizlice buluşma kararı alırlar. Ümit’in Demir’e duyduğu gizli aşka annesi de müdahil olacak. Sevda’nın bundan sonra Ümit’in yanında yer alacağı ve Demir ile Zehra’nın evliliğine saldıracağını düşünüyoruz. Fikret’in kurduğu oyunu ortaya çıkartmak için Fekeli ve Lütfiye’nin yaptıkları plan acaba işe yarayacak mı? Fikret ve Züleyha’nın el ele resimlerini çeken Ümit, nasıl bir şantaj planlıyor?

Bir Zamanlar Çukurova 29.04.2021 perşembe 94. bölüm tanıtımı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 100. bölümde final yapacak. Final yapmasının nedenini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu