Magazin

Bir Taşla İki Kuş! Merve Boluğur Eski Sevgililerine Laf Sokmak İçin Hiçbir Fırsatı Kaçırmıyor

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Öyle ki, yangınları bile evire çevire aşk meselesine getirdi ve tepki topladı!

Bir Dönemin Starıydı

Merve Boluğur, henüz çok gençken “Acemi Cadı” gibi çok izlenen bir dizinin başrolünde oynamış ve milyonlarca insanın hafızasına kazınmış bir isimdi. Eğitim hayatı bittikten sonra da dizi setlerine 2010’un star fabrikası dizisi “Küçük Sırlar” ile döndü. Bu diziyle ödüller alan ve bir anda tekrar yükselişe geçen Merve Boluğur, daha sonra ratingleri bir dönem çok düşen “Kuzey Güney” dizisine kurtarıcı olacak kadar önemli bir yıldıza dönüştü. Fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”ın en önemli karakterlerinden Nurbanu Sultan için de yine o seçildi. Ama o diziden sonra tepetaklak bir düşüş yaşadı!

İşler İyi Gitmiyor

 

En son 2017 yılında erken final yapan “İçimdeki Fırtına” dizisinde oynayan Merve Boluğur, o tarihten beri reklam yüzü olduğu markalarla da anlaşmasını yenilemedi. Kendi kozmetik markasını çıkaran ünlü oyuncu, o işi de yürütemeyince iyice köşesine çekildi. Bu yılın başlarında da sosyal medyada olay yaratan YouTube kanalı ve yakında çıkaracağını söylediği şarkılarıyla gündeme geldi. Ama YouTube kanalı artık pek izlenmiyor. Şarkılardan da ses seda yok!

“Gerçek Erkek…”

Kariyerinde düşüşe geçen Merve Boluğur, artık özel hayatıyla anılan bir isme dönüştü. Zaten YouTube kanalında da genelde aşkı ve ilişkileri yorumluyor. Ama aşkta da her defasında hüsran yaşamaya devam ediyor. Öyle ki, son günlerin en önemli gündem maddesi olan orman yangınını bile aşka bağlamayı başardı!

Yangını önlemek için çalışan ve yardım paketlerini taşıyan insanları paylaşan Merve Boluğur, “Böyle gerçek erkeklerimiz de var… Tebrikler.” sözleriyle herkesi şoke etti. Umarız, aşkta da artık yüzü güler de böyle paylaşımlar görmeyiz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu