Dizi Haberleri

Bir Küçük Gün Işığı Konusu ve Oyuncu Kadrosu! 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bir Küçük Gün Işığı dizisi konusu ile saat kaçta hangi kanalda

Yaz sezonundan dönen oyuncular bir bir yeni dizilerde görünmeye başladı. Bu yeni dizilerden biri de “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi elbette. Bir Küçük Gün Işığı hangi gün saat kaçta veya Bir Küçük Gün Işığı konusu ne oyuncuları kim gibi sorulara cevap vermek için topladığımız bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Bir Küçük Gün Işığı Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

5 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarında başlayan dizinin konusu, izleyiciden oldukça iyi not aldı diyebiliriz. Dizinin reytinglerinin yüksek olacağını tahmin etmek zor değil. Her pazartesi saat 20:00’de yeni bölümlerini izleyebilirsiniz. Bir Küçük Gün Işığı dizisi hangi kanalda ve saat kaçta sorularına yanıt verdiğimize göre, sırada dizinin oyuncu kadrosu ve konusu kaldı sanırım.

Bir Küçük Gün Işığı Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

  • Bir Küçük Gün Işığı Konusu Nedir?

Birbirlerine aşık olan Hakan ve Elif çocuk sahibi olmak istemektedirler ama bir türlü emellerine ulaşamamışlardır. Bunun üzerine Evlatlık almaya karar verir ve bunun için işlemlere başlamayı düşünürken, gelen kaza haberiyle yukılır. Hakan kaza yapmıştır ve hayatını kaybeder.

Elif’in dünyası başına yıkılır ve ne yapacağını kara kara düşünürken, Fırat ile yolları çakışır! Bir Küçük Gün Işığı Fırat kim mi? Fırat, Kendi kaderini yazarken Elif ile karşılaşan, yıllardır kaybolan kardeşi Dila’yı bulup eve geri getiren bir delikanlıdır. Fırat Dilan’ı eve getirmiştir getirmesine ama, çok kuralcı ve baskıcı olan annesi Ümran’la Dila’nın arasında kalmaktan da kurtulamamıştır.

  • Bir Küçük Gün Işığı Oyuncu Kadrosu

Bir Küçük Gün Işığı başrol oyuncuları kim? Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrolunde; Elif ve Fırat karakterlerinin başrolde olduğunu belirelim.

  • Elif karakterini Seray Kaya canlandırıyor.
  • Fırat karakterini de Berk Oktay üstlenmiş.
  • Dila karakterini Tuğçe Açıkgöz,
  • Ümran karakterini Esma Dermancıoğlu,
  • Sude karakterini Şeyma Kormaz‘ın canlandırdığı sürükleyici bir dizidir.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yurdışında çekimleri başladıktan sonra, Türkiye’de devam edeceği bilgisini almış bulunuyorz. İtalya’nın Venedik ve Bologna şehirlerinde çekimleri başlayan ATV dizisi, İstanbul’da çekimlere devam etme kararı aldı.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 1. bölümünü geçen akşam yayınladıktan sonra 2. bölümünü de 1 hafta sonra (12.09.2022 ) 20:00’da pazartesi günü yayına girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu