Magazin

Benzemez Kimse Bize Canlı Yayınında Büyük Olay: Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un Arasında Neler Yaşandı?

Star TV’nin olaylı müzik programı Benzemez Kimse Bize’nin ikinci bölümünde yine bir takım kaoslar aklımızı aldı. Geçtiğimiz hafta Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu ilk bölüm de Bülent Ersoy’un halleri sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmişti. Dün akşam ise Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un konuğu Kibariye’ydi. Canlı yayına perukla katılan Kibariye’nin yeni tarzı sosyal medyanın diline düştü ancak çok daha önemli bir konu vardı. Programın sonunda Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in arasında esen soğuk rüzgarlar herkesi oldukça şaşırttı. Mustafa Keser programı kapatırken, Bülent Ersoy’un sessiz kalması ve yüzündeki ifade herkesi şoke etti!

Bildiğiniz gibi Star TV’de Benzemez Kimse Sana programı başladı ama nasıl başladı! Türk televizyon tarihinin efsanevi yıllara 2000’li yıllara tek gecede ışınlandık. Özellikle Bülent Ersoy ile canlı yayın yapmayı göze alan yapım ekibini tebrik etmek gerekiyor. İlk programda Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu gece sosyal medyaya bomba gibi düştü. Çoğu kişi Bülent Ersoy’un alkollü olduğunu iddia etti.

Bülent Ersoy Geceye Damgasını Vurdu!

Bu hafta ise programın konuklarından Şafak Sezer, Bülent Ersoy’a alkol testi yaparak geceyi daha eğlenceli hale getirmek istedi ancak nafile. Geçtiğimiz haftadan sonra yine sosyal medyanın gözü kulağı Benzemez Kimse Sana programındaydı, program konuklarından Kibariye güçlü sesiyle herkesin kulaklarının pasını sildi ancak taktığı peruktan sonra sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Programın sunucuları Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasına ise kara kedi girdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@zapmedyamagazin’in paylaştığı bir gönderi

Hatta ne olduysa program bir anda sona erdi, Mustafa Keser programı kapatırken diva Bülent Ersoy’un hiçbir şey söylememesi ve sessizliğini koruması dikkatlerden kaçmadı. İkili arasında yaşanan gerilim ekran başındaki seyircilere bile sirayet etmeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu