Sinema

Ben Affleck, Disney’in Yeni Filminde Yönetmenlik Yapacak!

Kariyerine Batman v Superman, Gone Girl, Justice League, Shakespeare in Love, Suicide Squadve Dogma gibi birbirinden başarılı sinema filmleri sığdıran iki Oscar ödüllü Amerikalı aktör Ben Affleck şimdi yönetmen olarak yeni bir filmde görev alacak! Daha önce Daha önce Gecenin Kanunu, Operasyon: Argo, Kızımı Kurtarın, Hırsızlar Şehri gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen tecrübeli oyuncu, portföyüne bir film daha dahil edecek.

Shannon Messenger‘ın Keeper of the Lost Cities isimli kitap serisinden yola çıkarak hazırlanan Disney uyarlamasını yönetecek Ben Affleck, aynı zamanda bu yapımın senaristleri arasında bulunup yapımcılığını da üstlenecek. Pek çok hayranı Affleck’ten önceki meşhur filmleri gibi suç ve gerilim temalı işler beklese de ünlü yıldız bu kez hayranlarını şaşırtacak gibi görünüyor. Artık kariyerinde ciddi bir olgunluğa erişen isim, yeni projesinde ailecek izlenebilecek keyifli bir işe imza atacak.

Keeper of the Lost Cities’in Konusu Nedir?

Toplamda sekiz kitaptan oluşan Keeper of the Lost Cities serisi dünya genelinde 2.5 milyon kopya satarak uzun süre boyunca New York Times’ın en çok satanlar listesinde bir numaraya oturmuştu. Pek çok prestijli festivalde ödüle layık bulunan yapım, telepatik güçlere sahip olan Sophie Foster isimli 12 yaşındaki genç bir kızın heyecan dolu hikayesini anlatıyor. Foster’ın kimselere açıklamadığı sırrı, etrafındaki tüm insanların düşüncelerini duymasına yol açıyor. Fakat bir noktada aniden tanıştığı Fitz isimli çocuk, Foster’ın bütün hayatını değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu