Magazin

Bayram Günü Şaşırtan Karar! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Artık Bu Şekilde Devam Edecekmiş

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bayram öncesi şaşırtan bir karar aldı. Canının çekmesine rağmen et yemekten uzak duracağını söyleyen ünlü oyuncu, sürekli vegan beslenmek istediğini açıkladı.

Ezgi Mola, üst üste oynadığı komedi projeleri ve sinema filmleriyle kariyerinin zirvesine çıkmayı başaran bir oyuncu. Geçtiğimiz sezon ise seyirciye bambaşka bir yanını göstermeyi tercih etti. Uzun yıllar dizilerden uzak duran ve hep sıra dışı bir proje istediğini söyleyen Ezgi Mola, sonunda o aykırı projeyi buldu! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan “Masumlar Apartmanı” dizisiyle milyonları ekran başına kilitledi. Travmalarla büyüyen ama aynı travmaları sevdiklerine de yaşatan ve ağır psikolojik hastalıkları olan Safiye’yi izleyiciye bir tek Ezgi Mola sevdirebilirdi gerçekten de! Üstelik, ünlü oyuncunun değişimi bununla da sınırlı kalmadı.

Vegan Olmaya Karar Verdi

Sıkı bir hayvan dostu olan Ezgi Mola, travmalar geçiren ve çok zor durumda bir sokak köpeğini sahiplenerek de takdir topladı. Sabrı ve sevgisiyle köpeğini iyileştirmeyi başaran ünlü oyuncu, bir yandan da hayvan hakları için mücadele etti. Sonunda, bu tavrını kendi sağlığı için de önemli olan bir alana daha taşıdı, vegan oldu!

Geçtiğimiz nisan ayında, “Benim için çok zor sandığım ama hiç öyle olmayan bir şey yapıyorum. Vegan besleniyorum. Bugün 6. günüm, 7’de uyandım. Bu bir mucizedir.” diyerek artık et yemediğini açıkladı. Ama belli ki buna dayanmakta zorlanıyor!

Hep Böyle Yaşamak İstiyor

“Sabah erkenden uyandım, tost ya da pide diye ölüyorum. Tuttum kendimi, vegan çorbamı içiyorum. İki ay vegan besleneceğim yine. İki ay normal, iki ay vegan gidiyorum. Mükemmel bir şey, keşke hayatım boyunca vegan beslenebilsem. Çok istiyorum hem hayvanlar için hem de sağlığım için.” diyerek Kurban Bayramı sabahında yine hayvan hakları mesajı vermeyi de ihmal etmedi!

Bir Yorum

  1. Vegan olunca hayvan haklarımı korunmuş 😀oluyor.Herkesin elbet saçmalama hakkı var arada kullanılıyor işte….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu