Dizi Haberleri

Baş Tacım Hint dizisi konusu nedir? İşte Oyuncu kadrosu!

Kanal 7'de yayınlanmaya başlayan Baş Tacı Hint dizisi oyuncuları kimdir? Baş Tacı Karakterleri.

Dizisiyenibolum.comKanal 7 ekranlarında tıpkı Masum dizisinde olduğu gibi 7 gün boyunca yayınlanacak yeni bir dizi daha başladı. Hint dizileriyle özdeşleşen Kanal 7, gündüz kuşağında ev hanımlarının vazgeçilmez kanalı haline geldi. Şimdi de, Saat19:00’da yayınlamaya başladığı Baş Tacım aşk dizisiyle de akşam saatlerinde yayınlanan ve reyting için yarışan dizilere kafayı takmış durumda. Diğer başa oynayan dizilerle baş edebilecek mi bunu hep beraber göreceğiz.

Baş Tacı Hint dizisi Konusu nedir?

Hintçe orjinal Pavitra Rishta ismindeki dizinin konusuna bakacak olursak bir aşk hikayesi şeklinde kısaca özetleyebiliriz. Dizinin baş rol oyuncuları Archana ve Manav arasındaki aşkın merkezinde olduğu dizinin her gün yayınlanması hedef kitlesini hızlı arttıracağa benziyor.

Archana’nın yengesi Manjusta’nın oyunuyla Archana ve Manav kendilerini evlenmiş bulurlar. Elbette hikaye bu kadar hızlı mutlu sona ulaşmayacak!… Manav’ın kardeşini kazada yaşamını yitirince hamile olan eşi çocuğunu nasıl büyüteceği konusunda endişelenmekteyken başına bir talih kuşu konar. Baskı sonucu Archana evliliğinden vazgeçer ve istemediği bu evliliği kabul eder. Manav ise kalbi kırık bir şekilde şehri terk eder ve gider. Aradan yıllar geçmiştir ve Manav tekrar geri gelir. Archana ile tekrar kavuşabilmek için ümitlidir. Serüven de burada başlar.

Baş Tacım dizisi oyuncuları kim?

  • Archana – Ankita Lokande
  • Manav – Pavitra Rishta
  • Manjusta – Archana’nın yengesi
  • Sachin – Manav’ın kardeşi
  • Shravani – Sachin’in hamile eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu