Dizi HaberleriFragman

Baş Tacım Hint dizisi 1. yeni bölüm fragmanı: Baş Tacı konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal 7 ekranlarında bir Hint dizisi daha başlıyor. Baş Tacım ilk bölüm fragmanı ile karşınızda olacak. Haftanın 7 günü saat 19:00'da Kanal 7'de yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

Dizisiyenibolum.comEkta Kapoor‘un yapımcılığındaki Pavitra Rishta (Baş Tacı) dizisinin konusunu ve oyuncu kadrosunu sizler için araştırdık. İlk bölümü bugün (21 Haziran 2021) yayınlanacak. “Baş Tacım” dizisi isminden de anlaşılacağı üzere bir aşk dizisi.

Baş Tacım dizisi konusu nedir?

Dizi, Archana ve Manav arasındaki aşkı konu alıyor. Hindistan’da oldukça fazla izlenme rakamlarına ulaşan dizi artık Kanal 7 aracılığıyla Türkiye’de yayınına başlıyor. Aslında her şey Manjusta’nın başının altından çıkar. Manav’ın makina mühendisi olduğnu söyleyerek Archana ile evlenmesini sağlayınca serüven başlar. Ama Archana evlendikten sonra, Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Fakat yine de evliliğine devam eder.

Manav kardeşini kazada kaybedince hamile eşi bir başına kalmıştır. Manav’ın ailesi de Manav’a baskı yaparlar ve boşanıp Shravani ile evlenmesini isterler. Bu baskıları sonuç verir, Archana ise buna dayanamaz ve şehri terk eder. Aradan yıllar geçmiştir ve Güzel Archana geri gelir. Bakalım sevdiği Manav ile tekrar kavuşabilecek mi?

Baş Tacım dizisi başrol oyuncuları kim? Baş Tacım dizisi karakterleri ve gerçek isimleri

  • Archana – Ankita Lokande (Başrol)
  • Manav – Pavitra Rishta (Başrol)
  • Manjusta – Archana’nın yengesi
  • Sachin – Manav’ın kardeşi
  • Shravani – Sachin’in hamile eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu