Fragman

Baş Tacım 3. bölüm fragmanı ve özeti: Archana’yı istemeye geldiler!

Kanal 7'de yeni başlayan Baş Tacım Hint dizisi yeni bölüm fragmanları ve özetleriyle Dizisiyenibolum.com 'da. Baş Tacım 23 Haziran Çarşamba yeni bölüm özeti ve fragmanı yazımızda.

Dizisiyenibolum.com – Archana ve Manav karakterlerinin başrolde olduğu Baş Tacım Hint dizisinin (23.06.2021) 3. bölümünün fragmanı yayınlandı. Baş Tacım Hint dizisi (Pavitra Rishta) aşk serüveni başlıyor.

Baş Tacım 24 Haziran 3. bölüm özeti

Manav daha önce karşılaştığı ve aklından çıkartamadığı Archana’yı düşünmeden edemiyordur. Hatta arabasını takip eder ve bir şekilde ev adresini bulmayı başarır. Manav, Archana’nın evine görücü geleceğinden habersiz onun evine gider. Kızının zengin biriyle evlenmesini isteyen Slochana ise Archana’yı istemeye gelenin Satish olduğunu görünce çok mutlu olur. Archana ve Satish görüşmesinden olumlu sonuç çıkar.

Rashika; kendi düğünlerini bozduğunu düşündüğünden dolayı Archana’nın evlilik işini bozmak için planlar yapar… Aşk cephesinde ise Manav’ın işi çok zordur. Sevdiği kız elden gitmek üzeredir. Bakalım Manav gizlice aşık olduğu güzeller güzeli Archana’nın bir başkasıyla evlenmesine mani olabilecek mi?..

Kaynak: Kanal 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu