Fragman

Baş Tacım 2. bölüm fragmanı ve özeti: Archana ve Manav aşkı başlıyor!

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi daha başladı. Baş Tacım Hint dizisi 2. yeni bölüm ön izleme tanıtım videosu yayınlandı.

Dizisiyenibolum.com – Kanal 7 yeni bir Hint dizisiyle izleyicinin nabzını yokluyor. Emanet dizisinin bitmesiyle boşalan saatte “Baş Tacım” dizisi yayınına başladı. Dün 1. bölümü yayınlanan dizi, hafta içi ve hafta sonu her gün saat 19:00’da yeni bölümleriyle izlenebilecek. 

Baş Tacım dizisi 2. bölüm özeti

Archana ve Manav senaryo gereği yavaş yavaş birbirlerine yaklaşıyorlar. Manav’ın iyi kalbi Archana’nın dikkatini çeker ve ona karşı içi ısınır. Küçük bir çocuğun hırsızlık yaptığını ve etraftaki insanların da bu yüzden çocuğu darp ettiğini gören Manav çocuğa yardım etmek için harekete geçer. Küçük çocuğu kurtarmak için yere para bırakır ve aslında çocuğun hırsızlık yapmadığı ve paranın yerde olduğunu gösterir ve insanlar da çocuğun yakasını bırakırlar. İşte bu düşünceli hareketiyle Archana’nın kalbini kazanmayı  başarır.

Mançu’nun kardeşi Acit’in düğününde Soluchana, dikkatini çeken Archana için Mançu’nun annesi ile konuşmaya karar verir. Soluchana’nın niyeti, Mançu ve Archana’yı baş göz etmek vardır.

Manav ve Archana dışarda bir kez daha karşılaşırlar. Yağan yağmurdan ıslanmaması için Archana’ya şemsiye uzatan Manav, bir kez daha dikkatleri üzerinde toplar.

Baş Tacım dizisi 2. bölüm fragmanı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu