Dizi Haberleri

Baş Belası Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu mu? Dizi Çekimleri Şimdiden Beğenildi!

ATV'de ekrana gelmesi planlanan Baş Belası dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Baş Belası dizisi oyuncu kadrosu ve konusu çok merak ediliyor. Dizi çekimlerinde keyifler yerinde.

ATV’de yayınlanacak Baş Belası dizisiyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu netleşti. Ayrıca polisiye bir dizi olması nedeniyle yıllara meydan okumuş Arka Sokaklar dizisine benzeyecek mi merak ediliyor. Fakat konusuna şöyle bir göz atıldığında kendine has bir konusu olacağı düşünülmekte. Peki dizide kimler oynuyor? İşte başrol oyuncuları ve Baş Belası dizisine dair her şey…

Baş Belası Oyuncu Kadrosu

Baş Belası dizisinin başrolünde İrem Helvacıoğlu ile Seçkin Özdemir oynamakta. Yeni dizide oynayan diğer oyuncular ise Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan ve Ergül Miray Şahin oynuyor. Oyuncu kadrosu bir hayli geniş olduğu için dizi başladığı zaman diğer isimleri de tanıyacağız.

Baş Belası Dizisi Konusu Nedir?

İpek Gümüşçü, ailesine olan düşkünlüğü ile bilinmektedir. Ancak ailesinin başına gelecek bazı olaylar neticesinde mesleğini ona göre seçmiştir. Psikolog olarak emniyette çalışmaya başlamıştır. Adli vakalarda kendisine ihtiyaç duyulmaktadır. Dizimizin bir diğer kahramanı ise emniyet bürosunda komiser olan Şahin Kara’dır. İkilinin birbiriyle sık sık karşılaşacağı düşünülüyor. Aralarındaki elektrik şimdiden izleyicilerin de dikkatini çekti. Hem aşk hem de polisiyenin bir arada olacağı dizide neler yaşanacak göreceğiz.

Baş Belası Ne Zaman Yayınlanacak?

Baş Belası dizisinin yayın tarihi henüz netleşmedi. ATV’de ekrana gelecek dizi eğer Cuma günleri yayınlanır ise Arka Sokaklar’ın başarılı performansı karşısında gölgede kalabilir. Bu yüzden farklı bir gün seçmesi stratejik açıdan daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu