Fragman

Baş Belası Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Açıklanıyor!

Baş Belası dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Yayın tarihi ile ilgili bir açıklama geldi mi? Kamera arkası görüntüleri sevindirdi.

Baş Belası dizisi yakın zamanda ATV ekranlarında yerini alacak. Ayrıca sevilen dizinin polisiye ve aşk konulu olması da dikkatleri üzerine çekiyor. Muhtemelen başrol karakterleri arasında duygusal bir şeyler yaşanacak. Onun haricinde karakterlerin hayat hikayeleri de izleyiciyi etkilemekte. Baş Belası dizisine ait kamera arkası görüntüleri de yayınlandı. Böylelikle izleyiciler tam olarak kimlerle karşılaşacak ve nasıl bir dizi izleyecek görebilecek.

Baş Belası Dizisi Yayın Tarihi

Baş Belası dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Ancak kamera arkası görüntüleri yayınlandığına göre diziden yakın zamanda bir açıklama bekleniyor. Bu etkileşim sayesinde diziden reyting patlaması yapması bekleniyor. Elbette yayın tarihi beklenenden çok gecikirse izlenmeler düşecektir.

Baş Belası Dizisi Konusu Nedir?

Dizinin başrol karakterlerinin hikayelerinden bahsedecek olursak, Şahin Kara cinayet büroda baş komiserdir. Ayrıca kendisi işine sadık ve bir o kadar bağlıdır. Onunla beraber zaman zaman karşılaşan ve beraber iletişim kurmak zorunda olan psikolog İpek Gümüşçüoğlu da ailesine çok bağlıdır. Küçük yaşta başına gelenlerden ötürü bu mesleği tercih etmiştir ve polisiye ile mesleğinin birleşmesi onu heyecanlandırmaktadır. İkilinin nasıl bir uyum sağlayacağı çok yakında ortaya çıkacak. Kamera arkası görüntülerinde aralarındaki neşeli anlar ise şimdiden umut verdi.

Kamera Arkası Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu