Magazin

Barış Arduç ve Melis Sezen Rol Arkadaşı Olacak! Melis Sezen Sadakatsiz’den Ayrılacak mı?

Sadakatsiz dizisi başrol oyuncusu Melis Sezen, Barış Arduç ile partner oluyor. İkisi de aynı çekimde rol alacak. Peki Melis Sezen Sadakatsiz dizisine veda mı edecek?

Barış Arduç, bir süre önce Alparslan’ın Destanı dizisine başrol oyuncusu olarak seçilmişti. Bu gelişmeden sonra kendisine partner olacak kişi merak ediliyordu. Yapılan açıklama doğrultusunda taşlar yerinden oynadı. Sadakatsiz Melis Sezen Barış Arduç ile aynı dizide mi oynayacak?

Reklam Çekimlerinde Beraber Oynayacaklar!

Barış Arduç ve Melis Sezen’in sosyal medya çekimlerinde beraber oynayacağı ortaya çıktı. İkilinin dizi değil reklam çekimleri için bir araya geleceği öğrenildi. Melis Sezen hayranları büyük şok yaşarken, bu gelişme sonrası çok mutlu oldular. Çünkü Melis Sezen’in Sadakatsiz dizisinden ayrılmasını istemiyorlardı.

Turkcell Reklamında Melis Sezen ve Barış Arduç Olacak!

Turkcell’in yeni reklam çekimlerinde Barış Arduç’un olacağı çok önceden duyuruldu. Kendisine eşlik edecek ismin son dönemlerin popüler kadın oyuncularından Melis Sezen olduğu açıklandı. Bakalım iki isim reklam çekiminde nasıl bir performans sergileyecek? Güzel oyuncunun reklam çekimlerine katılacağı şu an için iddia olmakla beraber yakın zamanda konuyla ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Melis Sezen’e gelen reklam tekliflerinin son dönemde bir hayli arttığı biliniyor. Bu nedenle de Turkcell reklamlarında oynaması hayranlarını şaşırtmayacaktır. Ancak şu an için haber resmiyete kavuşmadan bir açıklama yapılması mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu