Dizi Haberleri

Barbaroslar Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor? Çekim Yerini Duyunca Şaşıracaksınız!

Barbaroslar dizisi çekim yerleri merak ediliyor. Dizinin hangi bölgedeki denizde çekildiği ve oyuncu kadrosu ortaya çıktı. Dizi ne zaman başlayacak?

Barbaroslar dizisi çekimlerine başlandı. Yakın zamanda yayın hayatına da başlayacak diziyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizide Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatı anlatılacak. Bu nedenle izleyiciler şimdiden heyecanlı bir şekilde diziyi beklemeye koyuldu. Ancak gelen haberle beraber çekim yeri de kesinleşti. Dizinin denizle ilgili olması nedeniyle çekim yerleri arasında deniz de bulunuyor. Peki çekimler hangi bölgede yapılmakta? İşte TRT 1’de yayınlanacak Barbaroslar dizisiyle ilgili bilinmeyenler…

Barbaroslar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin deniz sahneleri için Marmaris ve Antalya denizleri kullanılıyor. Çekimler tamamlandıktan sonra dizi ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Barbaros Hayreddin Paşa, Osmanlı Devleti’nin ilk kaptan paşası olarak tarih kayıtlarına geçti. Dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli zengin. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe dizide başrol oynayacak. Engin Altan Barbaros karakterine hayat verirken, Ulaş Tuna ise Oruç Reis’i canlandıracak. Yetkin Dikinciler, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehiroğlu da dizide oynayacak oyuncular arasında gösterildi.

Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Barbaroslar dizisinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Çekimlerin tamamlanıp hazır hale getirilmesinden sonra diziyle ilgili duyuru yapılacaktır. Şimdilik setten görüntülerle yetineceğiz. Ancak yakın zamanda dizinin fırtına gibi eseceği oldukça açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu