Fragman

Barbaroslar Dizisi 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Barbaroslar Yayın Tarihi Açıklandı!

Barbaroslar dizisinin 1. bölüm fragmanında neler yaşandı? Barbaroslar dizisi ne zaman yayınlanacak ortaya çıktı.

Barbaroslar’ın 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayın hayatına başlaması bekleniyor. TRT 1 dizisi, son zamanlarda oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Şimdi ise yayın hayatına başlayarak reyting rekorları kırmayı hedefliyor. Dizi sektörüne bomba gibi düşecek olan Barbaroslar, en az birkaç sezon yayınlanacak.

Barbaroslar Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda en dikkat çeken sahne Barbaros Hayreddin Paşa’nın olduğu sahneydi. Denizde çekilen görüntüler atmosferi çok iyi yansıtıyordu. Osmanlı Devleti zamanında geçen dizi, pek çok teknik detaya hakimdi. Tıpkı o zamanlarda yaşanıyormuş gibi bir havası vardı. Bu yüzden dizinin izleyicilere fazlasıyla hitap ettiği düşünülmekte. Gerçekçiliğin en üst seviyede olduğu dizide kimler oynuyor?

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Barbaroslar dizisinin oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe oynuyor. iki başarılı oyuncunun bir arada güzel performans sergilediği görüldü. Ayrıca dizi fragmanını izleyenler yayın tarihini de merak etmeye başladı.

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Barbaroslar dizisi, Eylül ayında yayın hayatına başlayacak. Dizinin şu an için kesin bir yayın tarihi yok ancak dizinin önümüzdeki aylarda ilk bölümü ile TRT 1’de yayınlanması bekleniyor. Tarihi bir dizi olacağından ötürü beklentiler de oldukça yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu