Magazin

Baraj dizisi oyuncusu Biran Damla Yılmaz için kariyerinde yeni fırsat imkanı!

Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz dizisinin final yapmasının ardından Yasak Elma dizisinin kadrosuna katılabileceği iddia edildi.

Son zamanların en popüler oyuncularından birisi olan Biran Damla Yılmaz son olarak Baraj dizisine başrol oynamıştı. Hem güzelliği hem de oyunculuğu ile dikkat çeken Biran Damla Yılmaz dizinin final yapmasından sonra yeni projeleri değerlendirmek için harekete geçti. Bu süreçte Baraj dizisi için Nehir karakterine hayat vermişti. Başrol oyunculuğu ile de kendine izleyenleri hayran bıraktı.

39 bölüm süren Baraj dizisinin final yapmasının ardından yapımcıların peşine düşmesine neden oldu. Şimdilerde yeni projeler için bazı tekliflerin gittiği söyleniyor. Ancak uzun süredir ekranlarda olan ve yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edecek Yasak Elma dizisi için yeni bir teklif geldiği iddia edildi.

Yasak Elma Dizisi Kadrosuna Katılabilir

Reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinde son sezonda arka arkaya pek çok ayrılık yaşanmış ve dizinin hikayesi başka bir noktaya evrilmişti. Bunun ardından yeni sezonda yeni oyuncuların katılması ve hikayenin renklenmesi bekleniyor.

Yeni sezonda diziye dahil olacak isimler arasında Biran Damla Yılmaz’ın ismi geçmeye başladı. Oyuncunun dizide nasıl bir rol üstleneceği ise henüz bilinmiyor. Bunun üzerine yorumcular tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında Yasak Elma dizisinde kariyerini bir üst noktaya kadar taşıyabileceği ve kendini kanıtlayabileceği iddia ediliyor. Pek çok ünlü oyuncunun Yasak Elma dizisi ile kariyerinde büyük bir sıçrama kaydettiği biliniyor. Henüz dizi yapımcısından konu hakkında bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu