GündemMagazin

Baht Oyunu Dizisinin Yıldızı Aytaç Şaşmaz’dan Gülümseten Paylaşım: Bu Zorlu Günlerde İlaç Gibi Geldi!

Aytaç Şaşmaz, ekranların en yakışıklı erkek oyuncularından biri. Yakışıklı oyuncu, şimdilerde yer aldığı Baht Oyunu dizisi ile oldukça beğeni topladı. On parmağında on marifet olan Aytaç Şaşmaz, baht Oyunu dizisi sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip oldu ve ne yapsa olay olmaya başladı. Genç oyuncu Türkiye’nin son zamanlarda geçirdiği zor durumları unutmayıp, felaketler ile ilgili paylaşımlarını sürdürse de geçtiğimiz saatlerde attığı bir hikaye hepimizi gülümsetti. Yakışıklı oyuncunun o halleri, sizi oldukça neşelendirecek.

Baht Oyunu Çok Sevildi

Yaz aylarının gelmesiyle birçok dizi sezon finali yaptı ve onların yerine farklı farklı yaz dizileri gelmeye başladı. Bu yaz, yayımlanan dizilerin hepsi birbirinden iddialı ve hepsi oldukça seviliyor. Bu dizilerden biri olan Baht Oyunu da oldukça yoğun bir ilgi görüyor şu sıralar. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrollerini paylaştığı Baht Oyunu dizisi, daha uzun bir süre ekranlarda olacak gibi görünüyor. Biz de bu diziyi severek takip ediyoruz.

Aşk Dedikoduları Yayılıyor

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel, şu sıralar birbirlerine çok yakıştırılıyorlar. Genç ikili, aynı dizide rol aldıkları için sürekli bir aradalar ve bu anları takipçileri ile paylaşıyorlar. Aşk iddialarına karşı sessiz kalmayı tercih eden oyuncular ilerleyen zamanlarda bu durum ile ilgili bir açıklama yapacak mı merak konusu. Aralarında aşk var mı yok mu bilinmez ama Aytaç Şaşmaz’ın setteki herkesle aynı derecede iyi anlaştığı kesin. Küçük rol arkadaşıyla fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu bu durumu kanıtlar nitelikte.

Sevimli Poz

Aytaç Şaşmaz

Yakışıklı oyuncu, aynı dizide rol aldığı küçük rol arkadaşı Azra Aksu ile yanak yanağa olan bu fotoğrafı paylaşarak hepimizin içini ısıttı doğrusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu