Dizi HaberleriFragman

Baht Oyunu 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ada ve Bora Aşkı Başlayacak!

Baht Oyunu birinci bölüm fragmanında Bora ve Ada arasındaki ilişki göze çarptı. Rüzgar'ın kandırdığı Ada, patronu Bora'dan hoşlanmaya başlayacaktır. İşte 1. bölüm fragman özeti...

Baht Oyunu dizisinin yayın hayatına başlamasına çok az bir süre kaldı. Dizide Ada’nın Rüzgar tarafından kandırılması işleniyor. Türkiye vatandaşlığını alabilmek için Ada’ya oyun oynadığı ortaya çıktı. İlk bölüm fragmanında böyle bir olay yaşanınca Ada gerçekten de hayal kırıklığına uğruyor. Bir yandan da patronu Bora’nın tavırları karşısında ne yapacağını şaşırıyor. Hayal kurmayı çok seven Ada’nın Bora ile ilgili bir sürü hayali var. Ancak Bora, sanıldığı gibi birisi değil.

Ada Bora’dan Hoşlanıyor!

Ada’nın Rüzgar ile olan kötü deneyiminden sonra Bora’dan hoşlanması dikkatleri üzerine çekecek. Baht Oyunu 1. bölüm fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Kanal D’de yayınlanacak dizinin yeni bölüm fragmanı kısa süre içerisinde 300 bin izlenmeyi geçti.

Baht oyunu 1. bölüm fragmanı 

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu dizisinin 15 Haziran 2021 tarihinde başlayacağı açıklandı. Dizinin birinci bölüm fragman özetine göz attık. Artık bundan sonra dizinin yeni bölümüne bırakıldı. Eğer dizi yayınlanmadan önce bir fragman daha gelir ise dizi hakkında daha fazla detaya ulaşabiliriz. Kadınların erkeklere hizmet etmesi gerektiğini savunan Bora’ya karşı Ada’nın aşkı ne derece işe yarayacak göreceğiz. İki zıt karakterin birbiriyle olan ilişkisi işlenecek. Ancak bu süre zarfında Bora Ada’yı pek umursayacağa benzemiyor. İkili arasındaki sorunlar git gide eğlenceli hale bürünecek.

Baht oyunu 2. bölüm fragmanı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu