Magazin

Aynı Araca Bile Binmediler! Yasak Aşk İddiaları Sonrası Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Arası Buz Gibi

Sevilen dizi “Aşkın Tarifi”, ünlü oyuncu Kadir Doğulu’yu ekrana döndürdü ve genç yıldız Serra Arıtürk’ün yükselişini başlattı. Bir de sonu gelmeyen aşk iddialarını ateşledi tabii ki!

Kanal D’nin sevilen dizisi “Aşkın Tarifi”, son dönemin en gözde teması olan mutfak ve şefliği merkeze alıp bir aşk hikayesi anlatmak için yola çıktı. İlk tanıtımındaki menemen detayı yüzünden sosyal medyada alay konusu olan dizi,  bu sayede sivrilmeyi başardı. Eee, reklamın iyisi kötüsü olmaz! İlk bölümleriyle rating listelerinde sıkıntı yaşayan dizi ekibi, yine PR’a ağırlık vermeye başladı. Ama başrol oyuncuları arasındaki romantizmin dozu kaçınca olanlar oldu!

Gözler Neslihan Atagül’e Çevrildi

Sette birbirlerine sevgiyle bakıp şarkılar söyleyen Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk, sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu. Yasak aşk iddiaları aldı başını gitti! Neslihan Atagül’e olan aşkını her yerde anlatan Kadir Doğulu, bu iddialara kaçamak yanıtlar verdi.

 

Ne diyeceği merakla beklenen Neslihan Atagül ise, “Durun, biraz güleceğim!” diyerek iddialara hayli manidar bir tepki verdi. Ama bu söylentilerin hem “Aşkın Tarifi” setinde hem de Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül evliliğinde sorunlar yarattığı söyleniyor. Neslihan Atagül’ün sık sık eşinden ve evliliğindeki mutluluktan bahsetmeye başlaması da bu durumun bir sonucu gibi görülüyor.

Selam Bile Vermediler

Öte yandan, dersini alan Kadir Doğulu, artık sette Serra Arıtürk’le baş başa bir paylaşım yapmıyor. Genelde kalabalık oldukları anları ya da diğer oyuncuların komik hallerini paylaşan Kadir Doğulu’nun son videosu ise akıllarda soru işaretleri yarattı.

Scooter’a binip seti terk eden Kadir Doğulu, bütün ekip arkadaşlarına neşe içinde veda etti. Arabaya binip giden ve bir an bile bakmadığı Serra Arıtürk hariç! Belli ki, ikilinin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamış. Bir video nelere kadir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu