GündemMagazin

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Olayları Duruldu Mu? Sabancı Ailesinden Gündem Değiştiren Büyük Atak

Aygün Aydın ile Hakan Sabancı arasındaki husumet, son zamanların en sansasyonel haberlerinden biri oldu. Hakan Sabancı’nın çapkınlıklarını hepimiz biliyoruz ve yakından takip ediyoruz fakat işler hiçbir zaman bu kadar ciddileşmemişti. Ünlü iş adamının, oyuncu Aygün Aydın’la ilişkisi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu süreçte Hakan Sabancı sessizliğini korurken, Aygün Aygın neredeyse her gün farklı bir iddia ortaya atmıştı. Şimdilerde bu haberler yavaş yavaş unutulmaya başlanırken Sabancı ailesinden yepyeni bir atak geldi. Sabancı ailesi, yaşanan bütün tatsızlıkları unutarak ülke için seferber oldu. Sabancı ailesinin bu hareketi hepinizi çok şaşırtacak.

Hakan Sabancı Derin Bir Nefes Alabildi Mi?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hakan Sabanci (@hakansabanci)’in paylaştığı bir gönderi

Hakan Sabancı, bu zamana kadar pek çok sosyetik güzelle ilişki yaşayarak adını duyurmayı başarmış bir iş adamı. Yakışıklı iş adamı bu zamana kadar birçok aşk yaşasa da hiçbir zaman böylesine denk gelmedi sanıyoruz. Aygün Aydın ile birlikte olan Hakan Sabancı, sonrasında bomba etkisi yaratan açıklamaların merkezinde yer almıştı. Aygün Aydın’ın uzaklaştırma kararına uymadığı gerekçesiyle üç gün hapis yatması da olayların oldukça ciddi bir noktaya gelmesine neden olmuştu. Şimdilerde her iki taraftan da ses çıkmıyor fakat sürtüşmeler devam ediyor gibi duruyor. Hakan Sabancı aşk hayatında bir türlü düzen tutturamazken abisi Hacı Sabancı adım adım evliliğe gidiyor.

Yakında Düğün Var

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Haci Sabanci (@hacisabanci)’in paylaştığı bir gönderi

Hacı Sabancı nişanlısı Nazlı Kayı ile nikah masasına oturmak için geri sayıma başladı. Ünlü isim, uzun süredir sosyetik güzel Nazlı Kayı ile aşk yaşıyor ve çiftin mutlulukları son sürat devam ediyor. Aşk hayatı oldukça yolunda giden Hacı Sabancı geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile yoğun tebrik topladı. Sabancı ailesi adına konuşan Hacı Sabancı, ülkemizin dört bir yanını saran orman yangınlarını unutmadı.

Büyük Yardım

Sabancılar

Türkiye genelinde 1 milyon fidan bağışladığını duyuran Sabancı ailesi, bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Biz de bu hareketlerinden dolayı Sabancı ailesini tebrik ediyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu