Gündem

‘Ayak İşleri’ Sezonun Son İki Bölümüyle Gain’de!

Gain, 'Ayak İşleri' mini dizisi çok sevilmesine rağmen maalesef sezon finaline giriyor.

12 Mayıs 2021 de yayına başlayan mini dizi ‘Ayak İşleri‘ izleyicisinden tam not almayı başardı. Sezonu erken bitirmesinin bizleri üzdüğünü söylemeden geçemeyeceğim.

Gain’de komedinin tavan yaptığı ‘Ayak İşleri’ mini dizisi sezonun son iki bölümünü de platforma yüklemiş durumda. ‘Güldür Güldür Show‘dan da tanıdığımız Çağlar Çorumlu, Vedat karakteriyle dizide başı çekiyor.

Dizide Vedat’ın en çok tartıştığı ama hiç de ayrılamadığı arkadaşı Evren ile gülmece devam ediyor. ‘Ayak İşleri’ 9. ve 10. bölümlerini yayınladıktan sonra artık sezon finaline giriyor. Vedat ve Evren tüm güçlerini birleştiriyor ama çatışmadan da edemiyorlar. Anlaşılan yine gülme krizleri yaşayacağız!

Çağlar Çorumlu, Caner Özyurtlu, Naz Çağla, Güven Murat Akpınar’ın performansını biz beğendik, umarım sizde keyifle izliyorsunuzdur. Dizinin yeni sezonda da devam etmesini istiyorsanız yorumlar kısmından paylaşımda bulunarak sesinizi duyurabilirsiniz.

‘Ayak İşleri’ konusu nedir?

Vedat ve Evren iki zıt karakterdir ve zengin bir iş adamının yanında çalışan çalışmaktadırlar. Patronun küçük ayak işlerini halletmek için çabalayan ikiliyi izlerken ,gülmekten karnınıza kramplar girebilir!

‘Ayak İşleri’nin bir önceki 7. ve 8. bölümlerinin fragmanı için bu konumuzu da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu