Dizi HaberleriFragman

Ayak İşleri 7. ve 8. bölümleriyle şimdi Gain’de. Haydi Gain’le!

Ayak İşleri mini dizisi bugün bir güzellik yaptı iki bölümü birden verdi! Ayak işleri konusu ve oyuncu kadrosu.

Dizisiyenibolum.com – Kısa dizi/video formatındaki yayınlarıyla izlerken hem sıkılmıyor hem de televizyondaki bir diziden alacağınız keyfi alabiliyorsunuz. Gain, bugün Ayak İşleri’nin 7. ve 8. bölümlerini aynı anda yayına aldı. Yayınlarının kısa olması artısıyla; en büyük rakiplerine kıyasla her zaman albenisinin olacağını düşündüğümüz dijital platformu izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Çağlar Çorumlu (Vedat karakteri), Naz Çağla Irmak ve Güven Murat (Evren Karakteri) Akpınar’ın oyunculuğunu yaptığı komedi dizinin yönetmeni Caner Özyurtludur. Dizinin konusundan bahsedecek olursak; Vedat ve Evren zengin bir iş adamının yanında çalışan zıt iki karakterdir. Onlar patronun küçük ayak işlerini halletmek için çabalarlarken, sizler de gülmeye doyamayacaksınız!

Gain, Ayak İşleri mini dizisi 7. ve 8. bölümüyle şimdi yayında

İçeriklerinin kısa olmasından dolayı içerik bulmakta zorluk yaşamayan Gain TV, bu sayede çok çeşitli ve yenilenen içeriğe sahiptir. Bugün de bu içeriklerden ikisini (7. ve 8. bölümleri) hemen üye olup izleyebileceğinizi duyurmak istedik. Şimdi de sıra geldi Ayak İşleri 7. ve 8. bölüm ön izlemesine, iyi seyirler..

Bu arada Gain TV; üniversite öğrencilerine indirimde sunmuşken denemenin tam zamanı olabilir. Üniversite öğrencisiyseniz, ayda sadece ve sadece 11,90 TL gibi bir fiyatla üye olabilirsiniz. Nasıl mı?

Gain Üniversite (Lisans/önlisans) Öğrencisi İndirimi! Gain TV’ye indirimli kaydolma!

Gain TV’ye öğrenci indiriminden nasıl üye olabilirim? edu veya edu.tr uzantılı e-postanızla Gain’e üye olup öğrenci indiriminden yararlanabilirsiniz. Haydi Gain’le!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu