Dizi HaberleriFragman

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı 1. bölüm fragmanı ve özeti – Maraşlı’nın kızını vurdular!

‘Yaşamak ve yaşatmak için’ sloganıyla yayınlanan Maraşlı dizisi ilk 1. bölümüyle oldukça ses getirdi ve izleyiciden yüksek puan almayı başardı. Maraşlı dizisi yeni ve 1. bölümü geçtiğimiz pazartesi ATV ekranlarında saat 20:00 da yayınlandıktan sonra oldukça ilgi gördü ve dizi  sosyal medyada TT oldu. Maraşlı dizisi 1. bölüm fragmanını ve 1. ilk bölüm özetini sayfamızda bulabileceğiniz Maraşlı dizisini izlemenizi tavsiye ederiz. Bu başarısını sürdüreceğe benzeyen yeni Maraşlı dizisinin 1. sezon 1. bölümünün tamamını  ATV ekranlarından takip edip izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi konusu nedir?

Diziye ismini veren baş rol oyuncusu Maraşlı lakaplı Celal Kün, subay başçavuş olarak özel kuvvetlerden ayrılmış eski askerdir. 1987 Kahramanmaraş doğumlu. Kendine yeni bir hayat kurmuş ve geçmişinden uzak bir hayat sürmek için sahaf dükkanı işletmeye başlamıştır. Daha önce bir saldırıda yaralanmış olan bir kızı vardır (Zeliş) ve onun üzerine titremektedir. Zeliş 5 yaşındayken de annesinden ayrılmış. Kızına yalnız bakmak durumunda kalmış ve bunun için de kitap satıp geçimini sürdüren Maraşlı’nın hayatı dükkanına gelen biri sebebiyle değişecektir. İçeri giren kişi ise; büyük iş adamlarından ve kendisine ait hava yolu şirketi olan Adana’lı Aziz Türel‘in 3 çocuğundan en küçüğü olan kızı Mahur Türel‘den başkası değildir.

Güzeller güzeli fotoğraf sanatçısı Mahur Türel’in de o gün başı derttedir. Çekmiş olduğu bir fotoğraf karesi yüzünden sıkıntıya düşen Mahir’in hayatı tehlikeye düşmüştür. Şimdilik bu durumdan O’nu tahmin edeceğiniz üzere Maraşlı kurtaracaktır. Ama bu durumun başına açacaklarından haberi yoktur.

ATV Maraşlı yeni dizisi konusu nedir

Maraşlı dizisi 1. bölüm özeti

Maraşlı ifade verirken anlattıklarıyla sanki o anları tekrar yaşıyor. Kızı Zeliş’i doğum günü dolayısıyla götürdüğü konserde herkesin ve kendilerinin de mutlu olduklarını anlatıyor. Yerde sepetin içinde bir köpek yavrusu görüp onu severler. Başıboş köpeği alırlar. Kızı köpekle oynarken Maraşlı da Çimenlerin üzerine yatar ve huzuru arar. Birden silah sesiyle yerinden doğrulur. Etrafa ateş eden ve insanları rastgele vuran birini görür ve gözü direk kızını arar. Kızının zarar görmemesi için adama ateş eder ve etkisiz hale getirir. Daha sonra koşarak kızını bulur ama kızı vurulmuştur.

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir?

Maraşlı karakterini canlandıran oyuncu Burak Deniz, İstanbul’da 1989 da doğmuştur. 18 Mart üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünden mezun olduktan sonra, Kaçak, Aşk Laftan Anlamaz gibi bir çok dizide oyunculuğunu sergilemiştir.

Mahur Türel‘i oynayan güzel oyuncu Alina Boz, 1998 Rusya doğumludur. Anne tarafından Rus, baba tarafından da Bulgar Türküdür. İlk oynadığı Cesur Hemşire dizisinde ünlenen oyuncu bu dizide Canan karakterini oynamıştı.

Aziz Türel karakterini canlandıran Kerem Atabeyoğlu, 1968 doğumlu olan tecrübeli sineme sanatçısı Atabeyoğlu, Anadolu lisesi ve İ.Ü. İletişim fakültesinden eğitimlerinin yanında tiyatro eğitimi de almıştır.  52 yıllık hayatına bir çok dizi, sinema, reklam filmi, tiyatro, belgesel seslendirmesi sığdırmıştır.

ATV’nin yeni Maraşlı dizisinin 1. bölüm fragmanı

Acun Ilıcalı‘nın yeni kurduğu Exxen platformunda yayınlanmaya başlayan Konuşanlar programının 3. bölümü fragmanı yayınlandı haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu