Dizi Haberleri

ATV’nin Yeni Dizisi İlk Bölümüyle Ekrana Geldi! Dizinin Reyting Sonuçları Ne Durumda?

ATV, yeni dizisi ile ortalığı kasıp kavuracak. Baş Belası dizisi yayın hayatına başladı. İlk bölümü çok sevildi! Baş Belası reyting sonuçları açıklandı mı?

ATV, Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek dizisinin müjdesini verdi. Buna göre dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağına ilişkin bilgiler de ortaya çıktı. Kefaret, Menajerimi Ara gibi yapımlar Pazar günü yayınlanıyor. Ancak ATV’nin elinde bu dizilerle rekabet edecek önemli bir dizi yoktu. Yeni proje ile beraber o dizi de ortaya çıktı. ATV, Baş Belası ile reytingleri sallamaya geliyor.

Baş Belası İlk Bölümü Yayınlandı!

Baş Belası dizisinin ilk bölümü ekrana geldi. Şu zamana kadar ilgiyle izlenen dizi, ilk bölümüyle artık ipleri eline alabilir. Çünkü bir süredir böyle bir yapımın ekrana gelmesi bekleniyordu. Konusundan oyuncu kadrosuna kadar her şey oldukça güzel. İşte Baş Belası dizisiyle ilgili ilk izlenimler…

Baş Belası Çok Sevildi!

Sosyal medyada hali hazırda pek çok kişi Baş Belası ile ilgili konuşuyor. İpek ve Şahin’in ilk görüşte birbirlerinden etkilendiği anlaşıldı. Dizinin yalnızca polisiye değil aynı zamanda duygusal tarafı da olacak. ATV, Pazar gününde bir süredir reyting başarısı elde edemiyordu. Haftanın diğer günlerinde etkili olsa da haftanın son günü için bir çözüm bulmalıydı. Anlaşılan o ki çözümü Baş Belası dizisiyle buldu. Dizinin reyting sonuçları ertesi gün sabahında ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu