Magazin

ATV’nin Reyting Kraliçeleri Müge Anlı – Esra Erol Rekabeti Bitmiyor: Kavga Yeniden Alevlendi!

ATV’nin sevilen sunucuları Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlarında yaşananların sonu gelmiyor. İki sunucunun arasında yaşanan rekabet sosyal medyaya kadar yayılmış durumda. Hal böyle olunca kazanını belirlemek adına reytinglere bakmak zorunda kalıyoruz! Geçtiğimiz sezon sonunda Esra Erol, genellikle yayınlandığı günlerde ilk üçün arasında kendine yer bulurken; bu sezon Müge Anlı’nın ezici üstünlüğünü görüyoruz! Müge Anlı’nın sabah saatlerinde ekrana gelen programı tüm diziler ve yapımlar gibi Esra Erol’un programını da geçmeyi başarıyor.

Kavga Yeniden Başladı!

Bildiğiniz gibi iki sunucu arasında yaşanan bu reyting kavgası geçmişe dayanıyor. ATV’de 15 yıldır kayıpları bulan ve faili meçhul cinayetleri açığa kavuşturan Müge Anlı bu konuda artık fahri dedektif sayılır! Ayrıca Müge Anlı sadece kayıpları bulduğu ya da üstü örtülmüş olayları ortaya çıkarttığı için değil, canlı yayında söylediği sözlerle de akıllara kazınıyor. Konuklarına açık açık konuşmaktan geri durmayan Müge Anlı, sosyal medyada da oldukça seviliyor ancak Esra Erol’la geçmişi ise o kadar temiz değil!

Geçen sezon canlı yayınlarda birbirlerine demediğini bırakmayan ikili bu sezon başında birbirlerine çiçek ve çikolata göndererek barış imzaladı! Bilenler biliyor, önceki sezon Müge Anlı canlı yayında şu sözlerle isim vermeden Esra Erol’u eleştirdi;  “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum. Ben televizyon izleyicisi de değilim ama bu program üst program haline geldi. Ben anlatmayacağım sizlere yaşananları.

Reytinglerde Ezdi Geçti!

Bu sezon her şey tatlıya bağlanmış gibi gözükse de ikili arasında reyting savaşı yaşanmaya devam ediyor. 24 Eylül Cuma gününün reytinglerine baktığımızda ise Müge Anlı’nın Esra Erol’a büyük bir fark attığını görüyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu