Magazin

ATV’nin Kraliçeleri Müge Anlı – Esra Erol Gerilimi Tatilde Devam Ediyor: Müge Anlı’dan Ağır Sözler: “Bize Tatil…”

ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol arasında yaşanan gerginliğin sonu gelmiyor! Sezon boyunca birbirlerine söylemediklerini bırakmayan iki sunucu tatilde de boş durmuyor. ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programı sezon finaline girince koşa koşa tatile giden Esra Erol’un aksine Müge Anlı’nın “Tatlı Sert” programı sezon finaline girmesine rağmen, güzel sunucumuz Instagram hesabından kayıpları bulmaya ve Büyükşen cinayetini aydınlatmaya devam etti! Müge Anlı’nın son Instagram gönderisi ise sosyal medyada Esra Erol’a taş olarak algılandı.

Rekabet Kızışıyor!

Bildiğiniz gibi Esra Erol bundan yılllaaar önce hayatımıza “evlilik” programları sayesinde girmişti. Flash TV’de evlilik programı sunmaya başlayan Esra Erol’un evlilik programı Flash TV’de büyük bir başarı yakalayınca; tüm kanallar Esra Erol’un peşinde koşmaya başladı. Yıllar içinde Fox, Star TV ve ATV gibi kanallarda evlilik programları sunan Esra Erol son olarak ATV’de kaldı. Ancak bundan 5 sene önce RTÜK evlilik programlarını yasaklayınca Esra Erol radikal bir kararla konsept değiştirmek zorunda kaldı.

Yıllardır Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programı gibi bir konsepte evrilen Esra Erol’un canlı yayınında evden kaçan kadınlar, komşulardan dünyaya gelen çocuklar gibi pek çok skandalla karşı karşıya kalıyoruz. Müge Anlı ve Esra Erol’un arasındaki rekabet ise gün geçtikçe daha da artıyor. Hatta Müge Anlı, sezon içinde Esra Erol’un programını hedef alan sözler söylemekten de geri durmuyor. Aynı şekilde Esra Erol da canlı yayınında ara ara Müge Anlı’ya dokundurmalar yaparak rekabeti kızıştırıyor.

Müge Anlı’dan Esra Erol’a Taş!

Bizler, sezon bitti kavga da bitti diye düşündük ama çok yanılmışız! Sezon arasından sonra koşa koşa tatile giden Esra Erol’un aksine Müge Anlı sezondan sonra bile Büyükşen cinayetiyle ilgilenmeye ve “sevgi izi” sayesinde onlarca kişiyi ailelerine kavuşturmaya devam etti. Hal böyle olunca Müge Anlı Instagram hesabından “Tatil yapmıyoruz!” açıklamasıyla bir story paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ise bu sözün Esra Erol’a taş olduğunu düşündü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu