TV Programları

ATV, ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ 19 Mayıs çarşamba son bölüm özeti. SEDA bulundu mu?

Atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün neler yaşandı? Kocaya kaçan Seda Hanım bulundu mu? Seda Hanım olayında yeni gelişme oldu mu?


Çocuğunu bırakıp başka bir erkeğe kaçan kadınlar bir yenisi daha eklendi. Kendisinden 14 gündür haber alınamayan 40 yaşındaki Seda Aksu; 1 çocuk annesi olmasına rağmen yavrusunu bırakıp kocasının amcasıyla (Emir) 6 Mayıs 2021’de kaçmış ve kayıplara karışmışlardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs Çarşamba kaybolan Seda olayı
Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs Çarşamba kaybolan Seda olayı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs yeni son bölüm özeti

Olay büyüdükten sonra Müge Anlı‘ya bağlanan amcanın eşi Gülüş hanım da; eşinin Seda’ya, “gel çay içelim” dediğini ama Seda’nın bunu kabul etmediğini aktardı. Bu olayın ardında da beraber kaçtıklarını söyledi. Olayın ülke gündemine oturmasının etkisiyle Müge Anlı ile Tatlı Sert programına canlı bağlanan amca Emir; Seda’nın kocasını sevmediğini ve geri gelmek istemediğini söyledi ama söz alan Seda ise tam tersi açıklamalarda bulundu; çocuğunu çok özlediğini ama geri dönmek için yüzü olmadığını anlattı ve herkesten af diledi.

Amca Emir’in eşi Gülüş hanım bu söylenenleri dinledikten sonra kocasına veryansın etti! Eşinin tepkisine karşı Emir bey de; geçmişini hatırlatıp onu susturmaya çalıştı. Kızı Seda için canlı yayına katılan Arzu Mercan kızına yalvardı ve geri gelmesi için dil döktü.. Bakalım Seda kendisine söylenenleri dinleyip geri dönecek mi?

Bir diğer olayda da bakalım neler oldu?

Bir kadın cinayeti ve 2 kayıp kadınla ilgili neler yaşanmış. Kayıp 2 kadınla da en son konuşan kişi Ramazan Bey ne dedi? Ramazan’ın kayıp Şehnaz Kahraman (20 yıldır kayıp), Lütfiye Gündüz (8 yıldır kayıp) ve cinayete kurban giden Nezen Germiyen ile ilişkisi ne?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs Çarşamba, 1 kadın cinayeti ve kaybolan 2 kadın olayı
Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs Çarşamba, 1 kadın cinayeti ve kaybolan 2 kadın olayı

ATV’de en çok izlenen gün içi programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert“, bu gün neler yaşandı diye merak edipte programı izleyemeyenler için 19 Mayıs Çarşamba yeni bölüm tekrarını yayınlıyoruz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mayıs Çarşamba son bölümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu