Magazin

Aşktan Sonra İşte de Yüzü Güldü: O Ses Türkiye’den Ayrılan Hadise Rakiplerine Böyle Nispet Yaptı!

Hadise, Türkiye’nin en çok sevilen şarkıcılarından biri. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hadise, her yaptığıyla konuşuluyor. Son zamanlarda aşk hayatındaki hareketlilik nedeniyle oldukça dikkat çeken Hadise, şimdi de iş hayatındaki başarıları ile dile getiriliyor. Yıllardır jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye yarışmasından ayrılığıyla hepimizi şaşırtan Hadise, ”Yıkılmadım, ayaktayım!” der gibi diğer başarıları ile görenleri kıskandırıyor. İşte Hadise’den çok konuşulacak olan o paylaşım!

Şu Sıralar Oldukça Hareketli Bir Dönemden Geçiyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı hepimizi çok şaşırtmıştı. Neredeyse 2 yıldır aşk yaşayan çift, ani bir kararla ayrılmış ve birbirlerini takipten çıkmışlardı. Tam biz bu haberi sindirdik derken hem Hadise hem de Kaan Yıldırım, bambaşka insanlarla anılmışlardı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi


Hadise ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile görüntülenmiş ve bu durum herkesi şaşırtmıştı. Şu sıralar doludizgin aşk yaşayan Hadise ve Mehmet Dinçerler, gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini yürütüyorlar. Aşk hayatındaki mutluluğu ile dikkat çeken Hadise, bu mutluluğu kariyerinde de yaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi


Neredeyse her ay yepyeni bir şarkı ile sevenlerinin karşısına çıkan Hadise, her şarkısıyla viral oluyor. Bu başarısını takipçileri ile de paylaşan Hadise, dostu düşmanı çatlatıyor.

Listelerde 1 Numara!

Hadise

Hadise’nin neredeyse her şarkısı, bütün ülkenin diline dolanıyor. Şarkılarıyla hem eğlendirmeyi hem de duygulandırmayı başaran Hadise, son olarak en büyük çıkışını ”Hay Hay” adlı şarkısı ile yaptı. Şarkısının dinlenme listelerinde bir numaraya kadar yükseldiğini takipçileri ile paylaşan Hadise, ilerleyen zamanlarda ne gibi başarılar elde edecek merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu